Ново
Sony Cyber-Shot DSC-W290 12.1 MP дигитална камера со 5x оптички зум и супер стабилна стабилизација на сликата

Sony Cyber-Shot DSC-W290 12.1 MP дигитална камера со 5x оптички зум и супер стабилна стабилизација на сликата

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

12.1-мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD. 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss Vario-Tessar леќи; Оптичка стабилизација на сликата на Steady Shot. Снимање на филмови со висока дефиниција од 720p; Процесор за слика на бионц. 3,0-инчи (230k пиксели) јасен фото ЛЦД; Технологија за откривање на лице и насмевка на блендата. Вградена меморија од 11 MB; Снимајте слики на мемориски стап Дуо/про дуо медиуми (не е вклучено). 12.1-мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD. 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss Vario-Tessar леќи; Оптичка стабилизација на сликата на Steady Shot. Снимање на филмови со висока дефиниција од 720p; Процесор за слика на бионц. 3,0-инчи (230k пиксели) јасен фото ЛЦД; Технологија за откривање на лице и насмевка на блендата. Вградена меморија од 11 MB; Снимајте слики на мемориски стап Дуо/про дуо медиуми (не е вклучено). Камерата Sony Cyber-Shot DSC-W290 комбинира стил со моќ и интелигенција. W290 доаѓа во 4 софистицирани бои и има стилски изглед. Со W290 да фотографира одлични слики сега е полесно од кога било. Режимот Iauto го надминува традиционалниот режим на автоматско, размислувајќи и работи за вас; Препознавање на сцени, услови за осветлување, лица и автоматски ги прилагодува поставките на фотоапаратот што резултира во појасни слики и се соочува со поприродни тонови на кожата и помалку замаглување. W290 исто така има HD Movie Mode, снимајќи во 720p за снимање на вашите скапоцени моменти на видео. Компонирајте, разгледајте ги и споделете ги вашите спомени на големиот 3,0 ”(230k пиксели) LCD.

За стоката

Слична стока во категоријата

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Scroll