Ново
Вистинска замена на филтерот за чистење на воздухот Хепа се вклопува во Homedics AP-10 AF-10FL AF-10 AP-15 AF-15 AF-15 чистач на воздух

Вистинска замена на филтерот за чистење на воздухот Хепа се вклопува во Homedics AP-10 AF-10FL AF-10 AP-15 AF-15 AF-15 чистач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 427.84

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филтрира честичките во воздухот за поздраво живеење. Вистинските филтер за ХЕПА : „Замената на честички со висока ефикасност“ (HEPA) ќе филтрира многу фини елементи во воздухот, како што се чад, прашина, миленичиња првут и влакна на ткаенини. Користени од професионалци : Филтрите за замена на чистење на чистење на воздухот LIFESUPPLYUSA се направени да бидат издржливи, не се потребни алатки. Едноставно отстранете и заменете ја од вашата единица кога е потребно. За максимална ефикасност, се препорачува да се замени на секои 12 месеци (зависно од квалитетот и употребата на воздухот). Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филтрира честичките во воздухот за поздраво живеење. Вистинските филтер за ХЕПА : „Замената на честички со висока ефикасност“ (HEPA) ќе филтрира многу фини елементи во воздухот, како што се чад, прашина, миленичиња првут и влакна на ткаенини. Користени од професионалци : Филтрите за замена на чистење на чистење на воздухот LIFESUPPLYUSA се направени да бидат издржливи, не се потребни алатки. Едноставно отстранете и заменете ја од вашата единица кога е потребно. За максимална ефикасност, се препорачува да се замени на секои 12 месеци (зависно од квалитетот и употребата на воздухот).

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк...

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали...

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Scroll