Ново
Xixian огледало за влечење, огледало за влечење на автомобили Продолжено задно гледање Широк агол Помошно огледало за автомобилски камион RV приколка

Xixian огледало за влечење, огледало за влечење на автомобили Продолжено задно гледање Широк агол Помошно огледало за автомобилски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбедите безбедност на возењето. Со две огледала, големото огледало е рамно огледало, а малото огледало е конвексно огледало. Домувањето со висококвалитетно пластика добро го штити огледалото и е отпорно на пад и влијание. Заградата за монтирање е прилагодлива по големина и одговара на повеќето огледала. Лесен за инсталирање, погоден за употреба во автомобил, камион, РВ, приколка и многу повеќе. Спецификации : Боја : Црн материјал : Плактика Голема огледало Големина : 140 * 150mm/ 5.5 * 5.9in Мало огледало Големина : 135 * 50mm/ 5.3 * 2.0in лента Ефективна должина : 330mm/ 13.0in Тежина на ставка : 450g/ 15.9oz Големина на пакетот : Големина на пакетот : Големина на пакетот : Големина на пакетот : Големина на пакетот : 280 * 165 * 90mm/ 11.0 * 6.5 * 3.5in Тежина на пакет : 550g/ 19.4oz Список на пакување : 1 * огледало за влечење на автомобили.

За стоката

Слична стока во категоријата

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Scroll