Ново
Kenid 4 Четири USB порта A5268 Step Down Down Enower За напојување Модул за конвертор DC 12V 24V 40V до 5V 5A за MP3/MP4 Телефонска опрема за автомобили 1 парчиња

Kenid 4 Четири USB порта A5268 Step Down Down Enower За напојување Модул за конвертор DC 12V 24V 40V до 5V 5A за MP3/MP4 Телефонска

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 402.56

Спецификација : Име : USB чекор-надолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максимална функција : целата опрема за 5 V, уреди во рамките на 25 w, како што се MP3, MP4, 'T A MP5, CELLEENTEL, TABLET, TABLET, таблет , навигација, рекордер за податоци за патувања со возила и уред со Bluetooth, може да се користи во исто време, исто така да се користи на LED напојувањето. со два USB излез ќе биде нормална работа, обезбедете стандардни 5 V, што се користат за сите видови на електрични апарати за приклучок, обезбедете стандарден напон од 5 V, директно.USB приклучок во USB штекерот, потоа може да се користи. Компатибилен чип A5268 A5268 и е единствениот Безбеден и ефикасен.A5268 Механизам за заштита на чипови, излезниот напон е нула. Неефикасен, синхрони исправувач начин, ефикасноста е дури 94% над. нестабилно, треба да се шири за да се обезбеди безбедноста на вашата вредна електроника. Мора да биде на влез од 9 ~ 40 V може да се користи во автомобилот. Пакуван вклучен : 1x A5268 Модул за конвертор на напојување.

За стоката

Name:
USB Step-down Power Supply
Material:
A5268 chip and copper
Dimensions:
37 * 47 * 18mm
Current:
5 A maximum
Function:
All equipment for 5v, appliances within 25 w, such as MP3, MP4, 't a MP5, cell phone, tablet, navigation,:
Vehicle traveling data recorder, and a bluetooth device, can use at the same time,:
also be used on the LED power supply.:
The power connect between the cathode and anode, input is completed,:
There will be a voltage output.And with two USB output will be normal work, provide standard 5 v,:
Used for all kinds of electrical appliances:
USB socket provide standard 5 v voltage, directly.USB plug in the USB socket, then can be used.:
It's compatible A5268 chip and is the only safe and efficient.:
A5268 chip protection mechanism, the output voltage is zero.:
Efficient, synchronous rectifier way, efficiency is as high as 94% above.:
All copper plate and excellent performance, four USB is all of brass.:
Remind:
Voltage on car is unstable, have to wide input to ensure the safety of your valuable electronics.:
Must be at 9 ~ 40 v wide input can be used in the car.:
Package Included:
1x A5268 Step Down Power Supply Converter Board Module :

Слична стока во категоријата

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Scroll