Ново
三宝 産業 Holder Shanbard што служи прибор за јадење, 32 см 用, лизгачки

三宝 産業 Holder Shanbard што служи прибор за јадење, 32 см 用, лизгачки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2141.28

Тело : Не'рѓосувачки челик. Тело : Не'рѓосувачки челик. Тело : Не'рѓосувачки челик. Тело : Не'рѓосувачки челик. Бренд Јукива што ја осветлува вашата храна. Оваа абење на банкет е омилен од професионалци во хотели и ресторани. Елегантен и елегантен дизајн и одлична функционалност ќе ја збогатат секоја сцена „храна“. Носителот на Шанбард е погоден за носење и сервирање на големи гратини и садови за сервирање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Scroll