Ново
Фрижидер За повеќекратна употреба Самозапечатена Свежа Торба Свежа Запечатена Задебелена Кеса За Храна Нетоксична Пева Свежа Торба

Фрижидер За повеќекратна употреба Самозапечатена Свежа Торба Свежа Запечатена Задебелена Кеса За Храна Нетоксична Пева Свежа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 609.60

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабоката потреба за здрава алтернатива на пластичното складирање, 1 кеси за повеќекратна употреба може да заштедат до 350+ кеси за еднократна употреба. Прв избор за еколозите. име на родукт : кеса за замрзнување 12 пакување висококвалитетен лдпе материјал, здравје и заштита на животната средина, без мирис, може да се увери дека ќе се користи. ШИРОКО КОРИСТЕН : Идеален За употреба дома, работа, училиште или во движење. Може да се користи за носење закуски, овошје, сендвичи, шунка, хамбургер итн. ОТПОРЕН НА ИСТЕКУВАЊЕ И ЛЕСЕН ПЕЧАТ : отпорен на истекување, водоотпорен и хигиенски, совршен за складирање и зачувување на храната. Со надградениот широк страничен и нелизгачки дизајн на патент, децата лесно можат да ја отворат и затворат чантата за ужина. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : лесно се чисти со четката за шишиња и се ставаат кесите на врвот на кригла или чаша за да се исушат на воздух. Запечатена Задебелена Кеса За Храна Фрижидер Самозапечатување Свежа Торба за Чување 12 ПАРЧИЊА/ Опис На Кутијата : Може да се користат И Свежа храна, овошје И зеленчук Ознаките ви овозможуваат да пишувате датуми и да ги категоризирате Транспарентно тело на торбата, можете ли Да видите Што Е Пред Вас Квалитетен лдпе материјал, здравјето и заштитата на животната средина може да се користат безбедно запечатување на дизајнот на устата, нотка Може Да Ја запечати Големината : 26,5 х29, 3 См Содржи : 12 ПАРЧИЊА/ Кутија запечатена Задебелена Кеса За Храна Фрижидер Самозапечатување Свежа Торба ЗА Чување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди Максимална

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD...

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Scroll