Ново
Гејлс Првата Линија Медицинска Сестра Чевли За Жени и Мажи. Удобно Лизгање На Водоотпорни Обувки За Дишење Отпорни На Лизгање За Медицински Работници Лекари Дават?

Гејлс Првата Линија Медицинска Сестра Чевли За Жени и Мажи. Удобно Лизгање На Водоотпорни Обувки За Дишење Отпорни На Лизгање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

Гумен ѓон. Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува вашите стапала удобни, поддржани и заштитени од нехигиенска материја. Надворешните ѓонови се направени Со Патентиран СЛОЖЕН материјал XL EXTRALIGHT Y – мек, издржлив и 3x полесен од споредливите материјали. Ортолитните влошки обезбедуваат амортизација и поддршка на лакот, додека се отпорни на мирис и влага за смени од 12+ часа. Сатра ТМ144 2011 Стандарден Отпорен На Лизгање за да се обезбеди влечење и безбедност и на влажни и на суви површини. Свесно конструирани со материјал што отфрла течност и без врвки, чевлите Гејлс лесно се бришат, плус целиот чевел може да се пере во машина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Scroll