Ново
Топла Чили Машка Клима-Тек Долна Средна Тежина Опуштено Вклопување Основен Слој

Топла Чили Машка Клима-Тек Долна Средна Тежина Опуштено Вклопување Основен Слој

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

86% Полиестер, 14% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИНА и ВЛАКНА ЗА ПРЕНОС на ВЛАГА - нашите основни слоеви се дизајнирани за топлина, перформанси (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на дишење и управување со влага) и удобност при носење. Авантурата е ваша, ќе ве одржуваме топли и удобни. Суштинска карактеристика во сите наши производи, топлите чили ексклузивни влакна за пренос на влага (МТФ) ја оддалечуваат влагата од вашето тело со користење на хидрофобни предива за да го отстранат потењето, со што ќе ве одржат суви и удобни. ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ и UPF 30+ - Дизајнирано Со полабаво вклопување што нежно лежи на кожата без врзување. Иако опуштено одговара, ткаенината како 10% спандекс. Затоа силуетата е дизајнирана да го приспособи движењето. Често се користи во абење на животниот стил, како и за основен слој. Ултравиолетова Заштита Фактор. Сончевата светлина вклучува зраци на ултравиолетово (УВ) зрачење, а производите Од Топли Чили се дизајнирани да ви помогнат да ве заштитат!. ФАКТОР на ТОПЛИНА 7/10 - Рангиран од Благ до Топол, Термометарот На Факторот На Топлина ви кажува колку е топол секој од нашите производи. Факторите на топлина 6, 7 и 8 се сметаат За Средна Тежина и се многу популарни за повеќето активности на студено време. 4-НАСОЧНИ ИСТЕГНУВАЧКИ Ткаенини со оваа еластична карактеристика ќе го прегрнат вашето тело и ќе се движат со вас, елиминирајќи го дополнителниот дел, обезбедувајќи целосен опсег на движења и подобрување на перформансите. Речиси сите наши производи што одговараат на телото вклучуваат 4-насочно истегнување. Некои од нашите опуштени производи за вклопување вклучуваат и 4-насочно истегнување. СВОЈСТВА ЗА БЛОКИРАЊЕ НА МИРИС и АКТИВИРАН ЈАГЛЕРОД - Ткаенините што ја прикажуваат етикетата ОБП се специјално третирани со нашите тајни "студени зачини". Овие производи се дизајнирани за оптимална контрола на свежината и мирисот и ќе останат во ткаенината за првите 20-30 циклуси на перење. Активираниот јаглерод вграден во предивата ја подобрува термичката регулација и карактеристиките на блокирање на мирисот на овој производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Scroll