Ново
Голвери 5 Мулти Пристаништа Автомобил Полнач, USB Автомобил Полнач За Мобилен Телефон, Повеќе Порти Запалка Со Продолжување 5ft Кабел за Полнење На Задното Седиште, 3 US

Голвери 5 Мулти Пристаништа Автомобил Полнач, USB Автомобил Полнач За Мобилен Телефон, Повеќе Порти Запалка Со Продолжување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 191.84

1, Полнење до 5 уреди истовремено. 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот. 3, ПРОДОЛЖЕН ЦЕНТАР за полнење. 4, Премногу низок или премногу висок напон аларм. 5, Продолжен кабел за полнење со должина од 5 стапки. 1, Модел : SC02. 2, Материјал : СТОМАЧНИ+КОМПЈУТЕР. 3, Влез : 12-24В. 4, излез на полнач За Автомобил : а+Ц порта : максимален излез 5В/3.1 А. 5, продолжен излез на дел : А+Ц+А : максимален излез 5В/3.1 А. 6, Вкупен максимален излез : 31В. 1, Вметнете ја машината во запалката на автомобилот, А ЛЕД-индикаторот на полначот на автомобилот се пали, што покажува дека полначот на автомобилот работи добро. 2, Вметнете го кабелот за полнење во портата за полнење на полначот на автомобилот и поврзете се со уредите за да започнете со полнење. 1, овој производ не е водоотпорен, затоа ве молиме имајте предвид дека нема вода или друга непозната течност. 2, овој производ е електронски производи, и ве молиме не паѓајте или судирајте силно. 3, многу е предложено да се користи оригиналниот кабел или сертифициран кабел при полнење уреди. €●Совршен за Вашето Патување sc02 е полнач за автомобили со повеќе порти 5 во 1, вклучува 3 USB-а и 2 порти за полнење од типот C. Со продолжен кабел за полнење со должина од 5 стапки, им овозможува на патниците на предните и задните седишта лесно да ги полнат своите електронски уреди, поддржува 5 уреди што се полнат истовремено. €®Мулти Безбедносна Заштита®овој 5 полнач за автомобили со повеќе порти има врвен безбедносен чип за да спречи производот и вашите уреди да бидат над напон, над температура, над струја, краток спој и под заштита од напон. Ги штити уредите од загревање при полнење на 5 уреди во исто време. €_LED Дисплеј На Напон Q Оваа запалка со повеќе порти е дизајнирана со дигитален LED дисплеј. Откако ќе го вклучите, тој автоматски ќе го следи напонот на вашиот автомобил. Осигурајте се дека вашите електронски уреди се полнат во безбеден напон, ве одржуваат безбедно возење. €®Флексибилен Дизајн На Задниот Клип ● Со џебниот клип, можете уредно да го инсталирате полначот на задното седиште на џебот на задното седиште. Со овој продолжен кабел од 5 стапки, тој достигнува кој било дел од задното седиште и може да се инсталира насекаде. Чувајте го вашиот автомобил јасен и во ред. €_Универзална Компатибилност Qolvery SC02 автомобил полнач е универзална за 12-24 V возила, работи за повеќето возила како што се автомобили, Теренци, камиони, Комбиња, MPVs, надвор од патот, и други мејнстрим возила. Компатибилен со паметни телефони, Рампа, андроид таблети, енергетска банка, контролори на игри, спортски часовник, камера и други УРЕДИ што се напојуваат СО USB. Карактеристики На Производот : . Спецификација На Производот : . Упатство за работа : . ЗАБЕЛЕШКА : Прашања кои бараат внимание.

За стоката

Слична стока во категоријата

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

Scroll