Ново
Бисел Природни Замав Тепих И Подот Чистач Со Двојна Ротирачки Систем и 2 Агол Работ Четки, 92N0A, Сребро

Бисел Природни Замав Тепих И Подот Чистач Со Двојна Ротирачки Систем и 2 Агол Работ Четки, 92N0A, Сребро

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња. БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња БИСЕЛ и нејзината мисија да помогне да се спасат бездомни миленичиња. Совршено за брзо, тивко чистење на секојдневните нереди како трошки, влакна од домашни миленици, житарки, нечистотија и многу повеќе. Безбедно и ефикасно чистење на повеќе површини на теписи, килими и тврди подови. Компактен, лесен дизајн кој е лесен за употреба и складирање. Карактеристики Двојна Ротирачки Четка Ролни кои ги собереш големи и мали остатоци на напред и враќање поминува. Дизајнот е без пвц, содржи делови изработени од 100% рециклирана пластика и не бара електрична енергија или расипнички производи за чистење за еднократна употреба. Класика за чистење, едноставниот, но ефикасен метод за чистење Со Двојна Четка На Бисел Природно Чистење датира повеќе од 140 години од воведувањето На Мелвил и Ана Бисел на еден од првите чистачи на теписи. Сега усовршен за денешните потреби за чистење, Природното Чистење На Бисел е одлично за брзо, тивко чистење на теписи, теписи и тврди подови помеѓу редовното правосмукалка. Неговите Двојни Ротирачки Четки работат и на додавања напред и назад за да соберат големи остатоци како што се житарки, мониста и трошки плус ситни честички како нечистотија, прашина и влакна од домашни миленици. Покрај Тоа, Природното Чистење има мали четки поставени на 2 агли на стапалото за да фати нечистотија и остатоци по рабовите и во аглите. Неговиот компактен, издржлив, но сепак лесен, дизајн е еколошки најпосакуван, не содржи пвц и содржи делови изработени од 100% рециклирана пластика. Исто така, не е потребна електрична енергија за работа и нема непотребни производи за еднократна употреба. Бисел Природен Замав доаѓа со цел живот . Купувањето на овој производ заштедува миленичиња. БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња БИСЕЛ и нејзината мисија да помогне да се спасат бездомни миленичиња. Кога ќе купите бисел производ, помагате и да заштедите миленичиња. Горди сме што дизајнираме производи кои помагаат да исчезнат нередот, мирисите и бездомништвото на домашните миленици. Класика за чистење, едноставниот, но ефикасен метод за чистење Со Двојна Четка На Бисел Природно Чистење датира повеќе од 140 години од воведувањето На Мелвил и Ана Бисел на еден од првите чистачи на теписи. Бисел Природното Чистење е средство за чистење на повеќе површини кое обезбедува безбедно и ефикасно чистење на теписи, килими и тврди подови. Работејќи на собирање остатоци и на додавањата напред и назад, Ролните Со Двојна Ротирачка Четка Бисел Метат големи остатоци како што се житарки, мониста и трошки, како и мали остатоци како што се ситна прашина и влакна од домашни миленици. Бисел Природниот Замав има одржлив дизајн кој е без пвц, има делови изработени од 100 проценти рециклирана пластика и не бара електрична енергија или расипнички производи за чистење за еднократна употреба. Природното Чистење На Бисел нема мотор и батерии за купување и лесно се празни двојни тави за нечистотија. Не, овој чистач не бара електрична енергија или батерии. Лесно туркајте напред и назад за ефикасно подигање. Да, Природното Чистење На Бисел е доволно нежно за употреба на теписи во областа. Одлично за големи, отворени површини и мали, брзи чистења. Плус тоа е тивка опција за чистење.

За стоката

Слична стока во категоријата

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Scroll