Ново
Coheali Clear Container Clear Container 3packs чиста квадратна пластична кутија со контејнери за складирање на капакот, кутии за складирање, пластични кутии, пластична организатор за с

Coheali Clear Container Clear Container 3packs чиста квадратна пластична кутија со контејнери за складирање на капакот, кутии

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Стр. Пластична кутија- Мулти-функционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна употреба. Контејнери за занаетчиско складирање- Организирајте и чувајте широк спектар на предмети, вклучувајќи канцелариски материјали, канцелариски материјал, тоалети, козметика и сл. Организатор кутија- украсете ја канцеларијата со структуриран работен простор за да можете брзо да пристапите до она што ви треба. Кутија за моливи- Овие кутии за складирање изгледаат одлично на кој било контра-врв или фустан без да заземат простор. Преносни случаи на складирање- Овие кутии за складирање се лесни за отворање и затворање, уредно, вашата употреба ќе биде поудобна. Стр. Пластична кутија- Мулти-функционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна употреба. Контејнери за занаетчиско складирање- Организирајте и чувајте широк спектар на предмети, вклучувајќи канцелариски материјали, канцелариски материјал, тоалети, козметика и сл. Организатор кутија- украсете ја канцеларијата со структуриран работен простор за да можете брзо да пристапите до она што ви треба. Кутија за моливи- Овие кутии за складирање изгледаат одлично на кој било контра-врв или фустан без да заземат простор. Преносни случаи на складирање- Овие кутии за складирање се лесни за отворање и затворање, уредно, вашата употреба ќе биде поудобна. Пакетот вклучува 3 X Карактеристики за случаи на складирање - Разумниот дизајн ви овозможува да го прилагодите складирањето за да одговарате на вашите индивидуални потреби и простор. - Со искусната изработка прави одлични детали и ултра-мазна рака се чувствува без да се грижите за да ги мачкате рацете. - Мулти-функционално, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна употреба. - Големина : 10,20 x 10,20 x 3,50 cm/ 4.01 x 4.01 x 1,38 инчи. - Боја : Бела. - Овие кутии за складирање се лесни за отворање и затворање, уредно, вашата употреба ќе биде попогодна. - Овие кутии за складирање изгледаат одлично на кој било контра-врв или фустан без да заземат простор. - Материјал : стр. Информации за стоки Оваа кутија за складирање, разноврсна и мулти-, е совршен организатор за вашиот дом и канцеларија. Го елиминира нередот, го ослободува просторот на кабинетот. Оваа кутија за складирање, разноврсна и мулти-, е совршен организатор за вашиот дом и канцеларија. Организирајте и чувајте широк спектар на предмети, вклучувајќи канцелариски материјали, канцелариски материјал, тоалети, козметика и сл.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Scroll