Ново
ДУПЧАЛКИ За ДУПЧАЛКИ Со Три точки Дупчалка За Обработка На Дрво Перфорација За Поддршка На Вежба Електрична Вежба Ротирачка Глава Дрвена Табла Дупка Видов Пресврт

ДУПЧАЛКИ За ДУПЧАЛКИ Со Три точки Дупчалка За Обработка На Дрво Перфорација За Поддршка На Вежба Електрична Вежба Ротирачка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали. Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм. Боја : Сребрена Црна. Материјал : Челик. Практично и лесно за брзо дупчење дупки за да се сокријат завртките во дрвен мебел. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате, со задоволство ќе ви помогнеме да ги решите проблемитеспецификација : Големина : 6мм ,7мм ,8мм, 9мм, 10ммбој : Сребрен Уцен : Челикпогодно и лесно за брзо дупчење дупки за да се сокријат завртките во дрвен мебел.Вклучен пакет : 1pc x Дупчалка за Обработка на Дрво.

За стоката

Size:
6mm ,7mm ,8mm, 9mm, 10mm
Color:
Silver Black
Material:
Steel
Convenient and easy for quick drilling holes to hide the screws in wooden furniture.:
Package Included:
1pc x Woodworking Drill Bit

Слична стока во категоријата

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Scroll