Ново
DBYLXMN Произведуваат Кеси ЗА Фрижидер 30 ПАРЧИЊА Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Замрзнувач Во Фрижидер Загреан Во Мик?

DBYLXMN Произведуваат Кеси ЗА Фрижидер 30 ПАРЧИЊА Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

100% јп. Увезени. Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне Лесно Да Чувате И Прегледувате Предмети; Изгледа Дека Ја Одржува Вашата Кујна Организирана. Торбата За Повторно Затворање Е Лесна За Затворање И Отворање За Повторна Употреба. Можете Да Запечатите Рачно За Целосно Складирање Храна. Идеален За Чување Бонбони; Шеќер; Колачиња; Закуски; Закуска Храна; Складирање На Кујнска Храна Итн. Список За Пакување : Содржи 30 Парчиња. Патент Кеси Еднократно Закуска Патент Кеси За Храна 300 Мали Контејнери За Ручек Кутии Патент Кеси За Храна Замрзнувач Големи Сендвич Кеси Патент Замрзнувач Контејнери За Складирање Храна Силиконски Торбички Складирање Мали Торби Еднократно Сендвич Контејнери Еднократно Патент Кеси Големи. Произведуваат Кеси ЗА Фрижидер 30 ПАРЧИЊА Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса За Чување Во Микробранова Печка Може Да Се Загрее Во Фрижидер Замрзнувач За Свежо Чување Вреќа За Повеќекратна Употреба Замрзнувач30 Парчиња запечатена храна запечатена свежа торба за чување запечатена кеса за чување во микробранова печка Може да Се загрее во фрижидер замрзнувач Свеж Материјал За чување Торба : Јп Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 105гр големина На Пакетот : 24х11х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

За стоката

Слична стока во категоријата

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Scroll