Ново
Ремен За Кучиња од зајак, Ремен За Миленичиња Без Влечење со 2 Штипки За Поводник, Прилагодлив Елек За Кучиња Со Мека Облога, Рефлектирачки Елек За Миленичиња Без За?

Ремен За Кучиња од зајак, Ремен За Миленичиња Без Влечење со 2 Штипки За Поводник, Прилагодлив Елек За Кучиња Со Мека Облога,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 590.40

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете предни нозе на кучето, под стомакот. Конечно, заклучете ги токите од двете страни. Олабавете ја лентата за вратот за да добиете поширок Обем на Вратот. Лизгачот треба да биде подалеку од рачката. Затегнете ја лентата за вратот за да добиете помал Обем на Вратот. Лизгачот треба да биде близу до рачката. Мал Ремен За Кучиња-Препорачани Раси : Мали Кучиња, како што се чивава, Јоркшир, Померанец, Малтешки, Ших Цу, итн. Ве молиме внимателно измерете ја големината пред да го купите овој подарок за вашето кученце. Направете го вашето кученце да се истакне со Овој Класичен Црн Темперамент!. Без Влечење , Без Задави-Нашиот ремен за кучиња што не влече е специјално дизајниран со 2 метални прстени за поводник за побезбедни прошетки со кучиња. Користете го клипот за прицврстување на градите за да го спречите вашето куче да влече прошетки, совршено за обука на кучиња или кучиња кои имаат тенденција да влечат. Задниот е одличен за секојдневни прошетки, џогирање, пешачење итн. Лесен За Употреба - овој надземен ремен без проблеми е лесен за ставање и полетување со своите 2 токи за брзо ослободување. Лизнете го темпераментот преку главата на вашето куче, закопчајте го, прилагодете ги ремените и еве одите! Фатете ја горната рачка за дополнителна контрола. Лесен и лесен за чистење. Целосно Прилагодлив - овој прилагодлив ремен има 4 лесни ремени за прилагодување околу телото. Можете да ги користите неговите 2 ремени за вратот и 2 ремени за градите за да создадете совршено вклопување за вашето куче со одредена просторија за раст. Не грижете се дали ќе се лизнете или ќе се задушите. Безбедно и Удобно - Вашето куче ќе ужива во секојдневната прошетка во овој комфорен ремен за кучиња! Изработен од издржлив најлон оксфорд и обложен со мека перница за заштита на кожата на вашето куче. Воздушната мрежа што дише го одржува вашето куче ладно за време на активности на отворено. Супер светлите рефлектирачки ленти обезбедуваат безбедна прошетка и дење и ноќе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Scroll