Ново
Национална Премија За Алергија Памучен Заштитник За Перници Со Патент-Стандардна Големина - Бел-300 Број На Конци-Хипоалергична Навлака За Перници Со Патент-Капак З?

Национална Премија За Алергија Памучен Заштитник За Перници Со Патент-Стандардна Големина - Бел-300 Број На Конци-Хипоалергична

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

100% памук. Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што дише, што промовира поздрав ноќен одмор. Нашите корици имаат ексклузивен Систем За Патент, дизајниран за целосно затворање и заштита на вашата перница. Препорачано Од Лекарите. Заштита од патент : Чувајте ги перниците чисти и заштитени со Дводелен Систем со Патент. Патентот за автоматско заклучување гарантира дека ќе остане затворен. Дополнителна бариера создава штит од ткаенина под затворањето на патентот за двојно да се осигура дека нема празнини. Дишење и Тесно Ткаење : нашиот дизајниран ВО САД, 100% памучен ткаат, Го препорачуваат Лекарите ширум земјата. Нашата ткаенина е ткаена толку цврсто што само воздухот може да помине. Со средна големина на порите од 2,6 микрони, нашата ткаенина што дише ве одржува ладни, удобни и заштитени. Бесшумна удобност : Заштитникот За Перници За Национална Алергија е направен од 100% памук. Нашата издржлива и тивка обвивка за перници е мека на допир и бесшумна кога се движите додека спиете. Овој капак за перници е дизајниран да обезбеди дополнителен слој на квалитетна заштита. Лесна Нега : меките, издржливи И 100% перничиња со памучни патенти На Националната Алергија се целосно перат во машина, што ги прави совршен избор за секого. Нашиот лекар препорача заштитниците за перници се дизајнирани за секојдневниот живот, лесни за чистење и лесни за употреба. Националната Алергија 100% памучен заштитник за перници што дише е ладен и удобен, со издржлив супер-тесен ткаење и заклучување на најлонски патент отпорен на ' рѓосување. Каде е произведен овој заштитник за перници?. Националните Заштитници За Перници За Алергија се дизајнирани и конструирани во САД. Строгите стандарди обезбедуваат секој капак да биде рачно проверен за квалитет. Дали перницата е вклучена со мојот капак?. Не. Националната Алергија 100 Проценти Памучна Перница Обвивка е капак дизајниран да се лизга преку сопствената перница. Дали капакот на мојата перница ќе биде водоотпорен?. Не. Овој 100% памучен капак е дизајниран да дише и удобен, а не водоотпорен. Изберете уште Една национална алергија брендирани покритие ако ви треба водоотпорен покриеност.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Scroll