Ново
Нортон 61463624488 1/8x1/4x1/8 in. Близнаци 38а АО витрифицирани точки за поставени на врската, тип W144, 60 решетки, 5 пакувања

Нортон 61463624488 1/8x1/4x1/8 in. Близнаци 38а АО витрифицирани точки за поставени на врската, тип W144, 60 решетки, 5 пакувања

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 399.84

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците. Витрифицираната врска со висока температура го максимизира одржувањето на формата и животот. Широк опсег на решетки за отстранување на акции (36 гриц), мешање/дебагирање (60 решетки) и завршна обработка/полирање (90 решетки). За најдобри перформанси на поени, трчајте со максимална брзина според графиконот за брзина вклучена во пакетот. Добар избор за општа намена за бројни мали работни места и кога почетната цена е клучно за купување. 38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците. Витрифицираната врска со висока температура го максимизира одржувањето на формата и животот. Широк опсег на решетки за отстранување на акции (36 гриц), мешање/дебагирање (60 решетки) и завршна обработка/полирање (90 решетки). За најдобри перформанси на поени, трчајте со максимална брзина според графиконот за брзина вклучена во пакетот. Добар избор за општа намена за бројни мали работни места и кога почетната цена е клучно за купување. Направете ладни намалувања додека го минимизирате ризикот од горење и топење со оваа монтирана точка на Близнаци 38А на вашата мелница за напојување. Неговата абразивна површина од 38А прави брзи намалувања на релативно ниски температури, продолжувајќи го животот на монтираната точка, а смола за засилување со висока температура ја минимизира загубата на мелење дури и при високи вртежи во минута. Користете ја оваа монтирана точка за отстранување на акции, мешање, дебагирање и завршување или полирање на површини на висок сјај. Овој разноврсен опсег на широкопојасните точки го прави идеален избор за работа со општа намена и бројни мали работни места. Вретено мерки 1-1/2 во должина, дијаметар од 1/8. Максималната брзина на работа е валидна на 1/2 "надвисна; видете го пакетот за вметнување за други надградби. Пакет од 5.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еласт

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет...

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Scroll