Ново
РУБИКА Поплочи Чешка Кристална Диско Топка Глинени Монистра се вклопуваат Шамбала Накит

РУБИКА Поплочи Чешка Кристална Диско Топка Глинени Монистра се вклопуваат Шамбала Накит

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит. ❤ Пакување : Вистински РУБИКА лесно поштенски торба. Материјал : Чешка Кристална И Полимерна Глина Со Врвен Квалитет. Мешани Бои ❤ Големина : 10мм ❤ Големина Дупка : ~1,75 мм. РУБИКА користи Мал Врвен Квалитет во Голема Количина чешки Кристали за да постигне Совршен Сјај. Количината, Квалитетот и Големината на Кристалот ја одредуваат Сјајот на Мониста. Рубика Диско Топка Шамбала Глинените Поплочени Мониста со Чешки Кристали Поплочуваат мониста е позната по елеганцијата и илузијата на беспрекорна површина обложена со камен. Овие монистра всушност се направени со поставување на ситни кристали тесно заедно и се држат на место од површината на глината, што го прави да изгледа како континуиран прилив на искра. Не е ни чудо што тие често се нарекуваат "Диско Монистра."Нараквицата шамбала е стил на нараквица, која постои со векови. Вистинските Нараквици Од Шамбала се направени од монистра Од Шамбала кои се навојни или заврзани на кабел со макрамски јазли, а потоа се повлекуваат за да се затворат. Оваа низа јазли и плетенки вклучува специјални монистра, скапоцени камења, камења, дрво и метали. Една од најпознатите шамбала монистра е диско топката глинени монистра. Тие се погодни за мажи и жени и станаа многу популарни со безвременски изглед. Значењето На нараквицата Шамбала Шамбала има историја стара колку и времето. Тибетските И Индиските Будисти веруваат во митско кралство "Шамбала", кое е духовно светилиште преплавено со љубов, чистота, просветлување, совршенство и мир. Шамбала поплочи" Диско топка " глинените монистра се погодни за правење нараквици И ѓердани Од Шамбала, но може да се користат и во проекти за изработка на накит САМ. РУБИКА Гаранција : 60 Дена Гаранција со Доказ за Купување. Нема прашања поставени наплата или Замена ќе бидат обезбедени. Ве молиме запомнете : * поради светлосните ефекти, поставките за осветленост / контраст на мониторот може да има некои мали разлики во тонот на бојата на сликите и вистинската ставка. * Производот на сликата може да изгледа поголем од вистинскиот, ве Молиме обрнете внимание на големини . Дојдете со рубика лесна торба за складирање патент.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Scroll