Ново
Контејнер за Складирање Храна зеродис, Транспарентен Затворен Диспензер За Житни култури Со Лизгав Раб Херметички Организатор На Зрна Кафе За Домашна Кујна Во Ост

Контејнер за Складирање Храна зеродис, Транспарентен Затворен Диспензер За Житни култури Со Лизгав Раб Херметички Организатор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се отвори или затвори, кој е чист и хигиенски за употреба. Транспарентно : кутијата За складирање Зрна Кафе е издржлива и отпорна на кршење, со транспарентен дизајн што ја идентификува содржината без отворање. Каде Да Се Користи : кутијата За складирање Жито е совршена за чување брашно, шеќер, ориз, житарки, ореви, грав, закуски, кафе и чај, погодно е да ја користите. Лесно За Организирање : контејнерот за складирање Храна може уредно да ја складира вашата разновидна храна, да ја одржува вашата кујна чиста и уредна и лесно да ја организирате вашата кујна. Лизгав Раб : контејнерот за организација На зрна Кафе има лизгав раб и стилски и модерен изглед без да ги оштети вашите нежни раце. Спецификација : Тип На Ставка : контејнер за складирање Храна : Пластична Тежина : Прибл. 120гр-173гр / 4.2 оз-6.1 Озпакет Листа : 1 х Контејнер За Складирање Храна.

За стоката

Item Type:
Food storage container
Material:
Plastic
Weight:
Approx. 120g-173g / 4.2oz-6.1oz
Package List:
1 x Food Storage Container :

Слична стока во категоријата

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Scroll