Ново
ИЗВАДОК 9 парчиња Празни Орнаменти Печатење Сублимација Украси Детски Украс Занает Тагови Тркалезно Сликарство Подарок Мултифункционален Декор Персонализиран Д?

ИЗВАДОК 9 парчиња Празни Орнаменти Печатење Сублимација Украси Детски Украс Занает Тагови Тркалезно Сликарство Подарок Мултифункционален

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1168.00

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите, направете ја декорацијата на вашата куќа различна и привлечна. Занает Керамички Украс : можете да направите полн со вашата креативност и имагинација за да направите свој приврзок, уникатен и шик. САМОСТОЈНА Керамичка Ознака За Приврзок : Особено за училишта, цркви, приврзоци за подароци, украси, украси или едноставно на ѕидовите на вашиот дом. Цртеж Таг Реквизит : Празно Керамички Орнаменти како прекрасен исклучителен подарок за вашите пријатели, тоа е мало изненадување за вашата забава, уникатен и роман. Подготвени Да Насликате Керамички Ознаки : Украсете ја вашата дневна соба со неа и оставете ја вашата имагинација да дивее. Исклучителна декорација за вашата куќа. Пакет Листа 9 х Приврзоци Карактеристики-Боја : бел цртеж висечки ознаки-Материјал : керамички занаети приврзоци тагови-Вашето дете може слободно да обои и да црта обрасци на празните приврзоци за да направи уникатни украси сам керамички приврзоци. - Погоден за правење сам декорација, ракотворби, подароци за годишнина, роденденски табли, потсетник итн.персонализиран украс на дискот. - Овие керамички приврзоци имаат празни и мазни површини што можете да ги нацртате и дизајнирате СО вашата имагинација и креативност САМ приврзок. - Особено за училишта, цркви, приврзоци за подароци, украси, украси или едноставно на ѕидовите на вашите домашни керамички приврзоци. - Целосно и практично, ви помага лесно ДА ГО НАПРАВИТЕ вашиот занает, сигурен и стабилен, може да биде долго време подарок САМ ознака. - Големина : 7, 30Х7, 30Х0, 30см/2, 87Х2, 87Х0 канцелариски декор.Информации за стоки усвојува фина изработка, извонредна и модерна, многу празнична и убава.празен керамички декор ова е совршен керамички приврзоци за фестивал.недовршени керамички орнаменти може да го користите за украсување на вашиот дом, канцеларија, кафуле и насекаде за време на фестивалот.кружен празен украс тоа може да биде и избор.

За стоката

Слична стока во категоријата

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Scroll