Ново
Хели-Хансен В Водоотпорен Аден Дожд Јакна

Хели-Хансен В Водоотпорен Аден Дожд Јакна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

100% Други Влакна. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроупорен и дише. Пакување хауба. Наредени за удобност. Повеќе џебови. Јкк квалитетни патенти. Одлична и разноврсна пеколна технолошка јакна за дожд за жени. Водоотпорен, дише и ветроупорен со целосно запечатени шевови за да ве заштити од елементите. Неговата брзо сува, лесна постава додава удобност и во топло и во студено време. Големиот мантил за дожд за одличните на отворено. Тенок одговара на телото. Опремената техничка облека може да се носи преку основните слоеви и лесните средни слоеви. Панталоните се потенок преку бутот и коленото и нема да одат многу под глуждот кога стоите исправено. Ниту тенок ниту преголем. Редовната облека може да се носи преку подебели средни слоеви. Панталоните ќе имаат стандарден спој со крој кој е исправен низ ногата. Лабаво завеси на телото. Панталоните ќе бидат опуштени на половината и многу попространи низ бутот, коленото и манжетната.

За стоката

Слична стока во категоријата

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Scroll