Ново
Нуберлик 2 Пакет 8х10 Платно Сликарство Комплет Пакет, Двојки Боја Партија Колекции Пред Подготвени Платно За Сликарство За Возрасни, Афро Кралицата Кралицата Љубов

Нуберлик 2 Пакет 8х10 Платно Сликарство Комплет Пакет, Двојки Боја Партија Колекции Пред Подготвени Платно За Сликарство За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панели За Боја, 2 парчиња примерок слики. €Лесно За Сликање●не се потребни посебни вештини За ова претходно нацртано платно сликарство, ние ви нудиме висококвалитетно испружено платно со јасен принт, ткаенината е фина и полесна за боење. Можете да се повикате на сликата на примерокот за да насликате или само да ја користите имагинацијата за да ги измешате 8-те арцилни бои за да насликате што сакате. ●Извонредни Додатоци●3 различни големини на четки, што ве тера лесно да сликате за да ги решите деталите! Панелот за боја може да ве натера да ја измешате арцилната боја 8 што можете да ја добиете која било боја што ја сакате. `+ Пријатно и Релаксирачко. комплетот за сликање платно е погоден за многу прилики, како што се забави со голтка и боја, дневно слободно време, роденденски/Божиќни/Новогодишни забави, училишни уметнички активности, итн. Можете да имате прекрасно искуство со вашите пријатели, семејство и многу повеќе. ●Внимателен Подарок●Нашиот претходно нацртан комплет за сликање платно ќе биде совршен избор на подарок за возрасни, љубител на уметност, пријател, двојка или оние што ги сакате како подарок за роденден, подарок за запознавање,подарок За Вљубените, подарок за денот На Благодарноста, божиќен подарок и така натаму. Комплет со голема вредност : за погодност на секој ентузијаст за сликање, нашиот комплет обезбедува 8 бои на боја, три четки за боја, плоча за цртање и картичка за боење. Задоволете ги вашите креативни потреби одеднаш, овозможувајќи ви брзо да започнете да создавате. Претходно насликано Платно : Висококвалитетно печатење со јасна шема. Платното е специјално третирано, ткаенината е пофина и полесна за боење. Висококвалитетни додатоци : обезбедени Се Три различни големини на четки за боја, кои се добри во ракување со разни мали и големи детали и лесно се учат. Пигментите со 8 бои користат нетоксични и еколошки материјали, со целосна боја и лесно боење. Применливи Прилики : Идеален За сликање забави, забави, вечери за состаноци, роденденски/Божиќни/Новогодишни забави, часови по уметност, материјали за активности во училишниот клуб, дневна забава итн. Можете да имате прекрасно и среќно време со вашите соученици, пријатели, семејство и многу повеќе. Совршен Подарок : овој платнен комплет е совршен и за почетници во уметноста, љубовници или уметници, тоа е уникатен и украсен подарок кој е супер лесен за ласкање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Scroll