Ново
Карлајл Прехранбени Производи 38850gew Од Нерѓосувачки Челик 18-8 Чаша Диспензерот, 5.12 Дијаметар x 23-3/4 Должина x 6-3/4 Ширина, Држи 8-46 Мл Чаши

Карлајл Прехранбени Производи 38850gew Од Нерѓосувачки Челик 18-8 Чаша Диспензерот, 5.12 Дијаметар x 23-3/4 Должина x 6-3/4

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1169.92

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини на чаши за пена, хартија или пластични пијалоци од 8 до 48 мл. Доаѓа со четири заменливи дихтунзи по цевка (мали, средни, големи и екстра големи). Изработен од нерѓосувачки челик 18-8 за издржливост и отпорност на корозија. Прифаќа прстени и капак и организатор на зачини кодирани во боја (се продаваат одделно). Мери 5,12 х 23-3/4 х 6-3/4 инчи. Диспензерот Од Нерѓосувачки Челик Карлајл 38850 GEW 18-8 Cup е наполнет со пружина со дихтунзи за ослободување на силикон и одговара на стандардни големини на чаши за пена, хартија или пластични пијалоци од 8 до 48 mz. Доаѓа со четири заменливи дихтунзи по цевка (мали, средни, големи и екстра големи) и е изработен од нерѓосувачки челик 18-8 за издржливост и отпорност на корозија. Може да прифати прстени на диспензерот кодирани во боја и организатор на капак и зачини (продадени одделно). Предметот е со димензии 5,12 х 23-3/4 х 6-3/4 инчи (Диа. х л х В). Карлајл произведува опрема и материјали за услуги за храна и алатки за санитарно одржување и материјали за комерцијални, индустриски и институционални објекти. Компанијата, основана во 1954 година, е со седиште во Оклахома Сити, ВО РЕД.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Scroll