Ново
400 Брои Вреќи за Складирање Мајчино Млеко 7 Мл Отпорен На Истекување Двоен Патент Печат Торби За Чување Мајчино Млеко Самостојни Вреќи За Складирање Мајчино Млеко З

400 Брои Вреќи за Складирање Мајчино Млеко 7 Мл Отпорен На Истекување Двоен Патент Печат Торби За Чување Мајчино Млеко Самостојни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 575.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги задоволат вашите потреби за секојдневна употреба и замена, родителите не треба да се грижат дали мајчиното млеко ќе истече или ќе се истури од вреќи за складирање мајчино млеко, фина изработка за да ви даде добро корисничко искуство. Доказ за истекување : вреќичките со мајчино млеко се направени од цврст материјал и двоен патент, добро запечатување, додадете 2 линии за запечатување на свежо млеко кое лесно може да се затвори со мал притисок, да спречи влегување и истекување на воздухот, подобро да понуди заштита на скапоценото мајчино млеко, без да се грижите за какво било истекување. Лесно За Снимање и Прегледување : вреќите за складирање млеко содржат етикета и волуменска скала, така што капацитетот за складирање млеко е јасен на прв поглед, можете да снимате важни информации како што се име, волумен, датум итн. исто така, можете да обезбедите млеко за новороденчиња во редовно време и соодветно количество, со цел да помогнете во нормалната активност на стомакот на бебето. Дизајн на Самостојно Стоење : вреќи со млеко за мајчино млеко стојат самостојно и доаѓаат со силно набиено дно, можат да застанат или да лежат рамно во вашиот фрижидер или да ги постават рамно за максимално зголемување на капацитетот за складирање на фрижидерот за зачувување на скапоценото мајчино млеко. Мајчиното млеко Без Контаминација : торбите за чување мајчино млеко го користат дизајнот за одвојување увоз/извоз, само отворете ја лентата за запечатување кога истурате млеко, нежно кинете по засекот кога треба да пиете млеко, мазен раб, изливот отпорен на истекување може лесно да се искине и да се отвори.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Scroll