Ново
Лента За Поддршка На Градите, Без Отскокнување, Прилагодлив Дополнителен Спортски Ремен За Градник, Лента За Стабилизатор

Лента За Поддршка На Градите, Без Отскокнување, Прилагодлив Дополнителен Спортски Ремен За Градник, Лента За Стабилизатор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида на движење во странична и вертикална насока. Заработете ги неговите поттици во областа на пост-оперативна операција на дојка/обновување на зголемување. Бендот за гради не само што ме натера да се чувствувам поудобно, туку и посигурно трчање во јавност. Подобрување на држењето На телото - Одлично И За бремени или доилки; заштитете ги вашите нежни и променливи гради. Изненадувачки, носењето спортска долна облека и јаубанд може да го намали тресењето за повеќе Од 78% ДЕТАЛИ ГОЛЕМИНА : С/М : 85см во должина (за да одговара на големината на фустанот 4-8). 30% Полиестер/ 20% Еластан/50% Најлон. Дали вашите средства ги попречуваат вашите спортски и животни активности? Господарот Е развиен за да го намали вертикалното и страничното движење, да спречи повреда, болка, оштетување на лигаментите и доделување. Носете го со вашата маица, градник или градник за нега за дополнителни удобности и потпори. Почнав да го земам темпото и престанав да се плашам од тренинзи кои завршија со бурпи. Помеки материјали за дишење, поудобни - Покриени со ткаенина со висока еластичност која е блага, брзо сушење и без плевене. ГОЛЕМИНА : . Специјално е дизајниран за вежби со низок, среден и висок интензитет. Нема спортови на болка-Апсолутно ефикасно намалување на вертикалните и страничните движења, повреди и болки во споредба со спортските градници. Имајте корист од новото ниво на удобност, перформанси и самодоверба благодарение на овој прекрасен додаток за фитнес!.Миење Раце Само. Две фази, С/М : 85см во должина (одговара на големината на фустанот 4-8). Средно : 95 см во должина (за да одговара на големината на фустанот 8-14). Прилагодлив дизајн-Исклучително лесно да ги собереш сопствените соодветни големини и да уживате во совршено вклопување. Истражувањата покажаа дека носењето редовна долна облека за вежбање само го намалува отскокнувањето на градите за 38%. Но, ЛОРДГРЕЈС може да биде со намалување на вертикалното и хоризонталното движење до максимум спречување на оштетување и доделување на лигаментите на Градите Купер.

За стоката

Слична стока во категоријата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување...

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40 Макси�

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства...

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Scroll