Ново
Прилагодлива алатка за мелење на рацете на Reamer 9SICR за алуминиумска легура Универзална Шанк 23 26мм РАБОТНА РЕМАР

Прилагодлива алатка за мелење на рацете на Reamer 9SICR за алуминиумска легура Универзална Шанк 23 26мм РАБОТНА РЕМАР

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 324.48

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, исполнување на техничките барања за обработка. Застакната површина : Универзален тип на шипка, широко користен, стегање и затегнување, застаклена површина, голема точност на мелење. Опсег на апликација : Широко се користи за челик, челик, алуминиумска легура, леано железо, бакар, галванизирана цевка и други метални материјали. Лесен за употреба : Прилагодливиот опсег е 23‑26мм, со долг животен век, голема цврстина и кој е лесен за употреба. Цврсто тело на секач : Интегрално фалсификување со високо квалитетно 9 SICR, цврсто секач на тело, отпорна на абење и издржлива, стабилна обработка. Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, исполнување на техничките барања за обработка. Застакната површина : Универзален тип на шипка, широко користен, стегање и затегнување, застаклена површина, голема точност на мелење. Опсег на апликација : Широко се користи за челик, челик, алуминиумска легура, леано железо, бакар, галванизирана цевка и други метални материјали. Лесен за употреба : Прилагодливиот опсег е 23‑26мм, со долг животен век, голема цврстина и кој е лесен за употреба. Цврсто тело на секач : Интегрално фалсификување со високо квалитетно 9 SICR, цврсто секач на тело, отпорна на абење и издржлива, стабилна обработка. Спецификација : Тип на ставка : Прилагодлив материјал за пренасочување : 9 SICR Прилагодлив опсег : Прибл. 23-26мм / 0,91-1.02in должина на сечилото : приближно. 75,5мм / 2.97in Број на сечила : 6 Опсег на апликација : Широко се користи за челик, челик за умирање, алуминиумска легура, леано железо, бакар, галванизирана цевка и други метални материјали Список на пакети : 1 x РАБОТНИК Зашиленото сечило, внимавајте на децата да грешат.

За стоката

Item Type:
Adjustable Reamer
Material:
9SiCr
Adjustable Range:
Approx. 23-26mm / 0.91-1.02in
Blade Length:
Approx. 75.5mm / 2.97in
Blades Number:
6
Application Range:
Widely used for steel, die steel, aluminum alloy, cast iron, copper, galvanized pipe and other metal materials
Package List:
1 x Hand Reamer:
1 x Storage Box :
Note:
Pay attention to the pointed blade, be careful of children scratching:

Слична стока во категоријата

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Scroll