Ново
Четка за заби за возрасни кабилок, четка за заби длабока чиста четка за чистење дома за чувствителни заби чувствителни на непцата, случајни четки за заби за бебиња

Четка за заби за возрасни кабилок, четка за заби длабока чиста четка за чистење дома за чувствителни заби чувствителни на непцата,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 189.60

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. И нежно, може поефикасно чистење на забите и да ја заштити вашата орална шуплина. Влакната внимателно се грижат за забите. Дизајнот од 360 ° на главата на четката може ефикасно да ја исчисти устата. Образба со едно парче и измијте, донесете многу погодност за вас. Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. И нежно, може поефикасно чистење на забите и да ја заштити вашата орална шуплина. Влакната внимателно се грижат за забите. Дизајнот од 360 ° на главата на четката може ефикасно да ја исчисти устата. Образба со едно парче и измијте, донесете многу погодност за вас. Опис Дали барате четка за заби за себе? Дали сакате да имате некои четки за заби? Изберете ги нашите ултра-четки за заби. Со влакна и удобно. Не само што може да ги заштити непцата, туку и да ја постигне целта на чистење. Карактеристики- Боја : Случајна боја- Материјал : Пластика- Големина : 19. 00x4. 00 x4. 00cm/ 7. 47x1. 57 x1. 57in- и нежно, поефикасно може да ги чисти забите и да ја заштити вашата орална шуплина.- Вларките внимателно се грижат за забите. Донесете многу погодност за вас. Пакет, вклучувајќи 6 x четки за заби.

За стоката

Слична стока во категоријата

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Scroll