Ново
Чистач на подови BKDFD 2-во-1 метла за бришачи поставена метла чизма за домаќинство мека мека прашина за прашина практична креативна мултифункција без прашина

Чистач на подови BKDFD 2-во-1 метла за бришачи поставена метла чизма за домаќинство мека мека прашина за прашина практична креативна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2324.00

2-во-1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина. Мека и нежна коса. Чисти честички од прашина. Трислојна линија за миленичиња. Коренот е мек и компактен. Четири реда на криптирање, без празнини, еластично предиво со голема јачина, густи кругови, без празнини. Ротирачки дизајн од 180 степени, без мртов агол, лесно може да се достигне во троседот, креветот, под кабинетот, итн. Не грижете се за косата на метла, ќе падне поради нежна гребење. 2-во-1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина. Чисти честички од прашина. Трислојна линија за миленичиња. Коренот е мек и компактен. Најдобри редови на криптирање, без празнини, еластично предиво со голема јачина, густи кругови, без празнини.180 степени ротирачки дизајн, без мртов агол, лесен за достигнување во софата, креветот, под кабинетот, итн . Не се грижи за косата на метла, ќе падне поради нежна гребење. Спецификации : Материјал : ПП + не'рѓосувачки челик + смола влакна за : метла 27* 99cmpackage Вклучен : 1* БУРТИФ имате какви било прашања во врска со Производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Самиот залепете рамна четка, рамен липа без микрофибер, кат од микрофибер, влажна и суво мрзлива рамна липа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер...

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Scroll