Ново
Површини за додатоци на пластични партициски соработници, 4 3/4 инчи x 17 3/4 површина, графит

Површини за додатоци на пластични партициски соработници, 4 3/4 инчи x 17 3/4 површина, графит

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки челик. 18 1/8w x 5 3/8d. Пластична полица со современ стил се прицврстува безбедно на која било партиција за „следење“ за да помогне во прилагодувањето и максимизирање на вашиот работен простор. Лесно репозиционирано користејќи точки од не'рѓосувачки челик. Додадете површински простор во вашата кабина за прикажување или складирање на канцелариски додатоци, мали прирачници и повеќе. Површината е 4 3/4 x 17 3/4. Современиот стил во комбинација со уникатна разноврсност ја прави оваа пластична панел додаток професионален изглед и функционален. Безбедно прицврстете на која било партиција за „справување“ за да помогнете во прилагодувањето и максимизирање на вашиот работен простор. Лесно репозиционирано користејќи точки од не'рѓосувачки челик. Додадете површински простор во вашата кабина за прикажување или складирање на канцелариски додатоци, мали прирачници и повеќе. Површинската површина е 4 3/4 "и 17 3/4". Графит.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали...

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Scroll