Ново
SZRMCC десен агол DIN1.0/2.3 машки до BNC Femaleен RG179 75OHM HD SDI коаксијален кабел за 4K Монитор за видео камера

SZRMCC десен агол DIN1.0/2.3 машки до BNC Femaleен RG179 75OHM HD SDI коаксијален кабел за 4K Монитор за видео камера

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Овој кабел за 3 G/6 G HD-SDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатурен тип од 75 ом. Погоден е за кој било уред со 3 G/6 G HD SDI видео со врски на DIN 1.0/2.3 со женски BNC. Како што се микро студио камера, монитор, Black Magic Hyperdeck, HD камери, видео -рекордери, картичка за фаќање и репродукција, итн. Карактеристики : Нов конектор DIN1.0/2.3, супер лесен за вклучување и надвор. Ултра-тетен и флексибилен коаксијален кабел, FPE изолиран и конструиран со голема густина на плетенка за да се отфрли и мешање на ЕМИ и РФ. Приклучок A : Десен агол DIN 1.0/2.3 Mini BNC конектор, приклучок B : BNC Femaleенски конектор. Должина на кабелот : 1m/3.2ft (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба). Секој кабел што го произведуваме е строго тестиран и е компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови, ние сме посветени на сите производи се квалификувани и висококвалитетни. Овој кабел за 3 G/6 G HD-SDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатурен тип од 75 ом. Погоден е за кој било уред со 3 G/6 G HD SDI видео со врски на DIN 1.0/2.3 со женски BNC. Како што се микро студио камера, монитор, Black Magic Hyperdeck, HD камери, видео -рекордери, картичка за фаќање и репродукција, итн. Карактеристики : Нов конектор DIN1.0/2.3, супер лесен за вклучување и надвор. Ултра-тетен и флексибилен коаксијален кабел, FPE изолиран и конструиран со голема густина на плетенка за да се отфрли и мешање на ЕМИ и РФ. Приклучок A : Десен агол DIN 1.0/2.3 Mini BNC конектор, приклучок B : BNC Femaleенски конектор. Должина на кабелот : 1m/3.2ft (можеме да прилагодиме со друга должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба). Секој кабел што го произведуваме е строго тестиран и е компатибилен со машини од различни големи добавувачи на брендови, ние сме посветени на сите производи се квалификувани и висококвалитетни. Време на испорака : *Бродот од магацин, трае 2-3 работни дена. *Бродот од Надземје ќе трае 3-15 работни дена преку USPS (Поддршка забрзана или стандардна) за SZRMCC : SZRMCC како производител на дизајн на производи за конектор и кабел, ние произведуваме повеќе од 1.000 видови кабли, додатоци и адаптери. Ние, исто така, произведуваме безжични антени и аудио кабли за авијација. Секој кабел што го произведуваме е строго тестиран и компатибилен со машините од различни големи добавувачи на брендови. Овозможува добри врски за додатоци за камера и камера, овозможувајќи ви лесно да го градите целиот систем на фотоапарати. Изведете разни професионални фотографии. Можеме да го прилагодиме кабелот според вашите барања. Ако не сте сигурни кој кабел е погоден за вашиот проект, испратете порака за вашиот проблем и ние ќе го препорачаме точниот кабел за вас. Се надевам дека имате добро време на шопинг во SZRMCC, благодарам! ! !.

За стоката

Слична стока во категоријата

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Scroll