Ново
Вентилатор за ладење на Dauerhaft за внатрешно посветено ладење на вентилаторот за ладење дел од делот за поправка на прашина, за конзола за игри PS4-1000

Вентилатор за ладење на Dauerhaft за внатрешно посветено ладење на вентилаторот за ладење дел од делот за поправка на прашина,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Направено од високо квалитетен ABS материјал, стабилен и за употреба. Наведен вентилатор за ладење на процесорот за конзола за игри PS4-1000, совршена за вашата стара или скршена. Металната основна плоча со прецизни исечоци ја подобруваат стабилноста и рамнотежата, добро се вклопуваат во конзолата за игра. Флексибилниот вентилатор за ладење е ефикасно за намалување на топлината, одржувајте ја соодветната температура за да ги одржите сите делови од конзолата за игра добро. Лесен и преносен, лесен за инсталирање и замена. Направено од високо квалитетен ABS материјал, стабилен и за употреба. Наведен вентилатор за ладење на процесорот за конзола за игри PS4-1000, совршена за вашата стара или скршена. Металната основна плоча со прецизни исечоци ја подобруваат стабилноста и рамнотежата, добро се вклопуваат во конзолата за игра. Флексибилниот вентилатор за ладење е ефикасно за намалување на топлината, одржувајте ја соодветната температура за да ги одржите сите делови од конзолата за игра добро. Лесен и преносен, лесен за инсталирање и замена. Опис : Овој вентилатор за ладење на процесорот е специјално дизајниран за PS4-1000 конзола за игри, која се користи широко за дисипација на топлина и одржувајте ја конзолата за игра добро. За да можете да уживате во вашите игри онолку колку што сакате, и никогаш да не се грижите за вашата конзола за игри е прегревање. Висок квалитет и да се користи. Карактеристики : Наведен вентилатор за ладење на процесорот за конзола за игри PS4-1000, совршена за вашата стара или скршена. Флексибилниот вентилатор за ладење е ефикасно за намалување на топлината, одржувајте ја соодветната температура за да ги одржите сите делови од конзолата за игра добро. Металната основна плоча со прецизни исечоци ја подобруваат стабилноста и рамнотежата, добро се вклопуваат во конзолата за игра. Направено од високо квалитетен ABS материјал, стабилен и за употреба. Лесен и преносен, лесен за инсталирање и замена. СПЕК : Боја : Црн + сребрен материјал : ABS + Метал Компатибилност : За PS4-1000 Работен напон : DC 12 V Големина : Приближно. 12 * 10.5 * 3.2cm / 4,7 * 4.1 * 1.3in Големина на пакетот : приближно. 12 * 11 * 4 CM / 4,7 * 4.3 * 1.6in Тежина : 132 G пакет Тежина : 136 G Список на пакети : 1 * Фан за ладење за PS4-1000 (Конзолата за игри не е вклучена.).

За стоката

Слична стока во категоријата

1 Карплеј 2 Екран : 10.33" QLED / IPS 1600x720 целосен HD Екран На Допир, носејќи им на корисниците поголем агол на гле

Држачот за четка за тоалет има Уникатен тркалезен центар на гравитациски дизајн со Пакет со стабилна ос

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Предниот дел на перницата е изработен од ткаенина од mан, свежината е во право, ладна, но не и ладна...

Мултифункционален сад за складирање храна, погоден за чување ориз, грав, брашно, ореви, житарки и храна з

Секој Проблем Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ќе Добиете Најдобро Решение Увезени Предвремено затворањ

Керамичките чаши имаат прекрасна сјајна завршница и се безбедни за миење садови и микробранови...

Смола МАЛИТЕ АКВАРИУМСКИ УКРАСИ КОРИСТАТ ВЕШТАЧКИ АКВАРИУМСКИ РАСТЕНИЈА : овој корал од вештачка смола

Тоалет Четки Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата

стакло Јасни Стаклени Тегли : Мултифункционална употреба, теглата може да складира сушена храна, овошје

Полиестер Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Т�

Уникатната форма со четири дупчиња е лесна за држење и цврсто се вклопува во рака Тешкиот шам обезбедув�

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Официјално Лиценциран Производ на АМЕРИКАНСКАТА Морнарица Висококвалитетна, двострана монета за пред�

Земја Како Што Е Означено 100% Најлон Сосема нов и квалитет Персонализирајте ја вашата нараквица за да од�

Текстил и Синтетички Гумен ѓон Мрежест горен дел за дишење Outономски дизајниран надворешен ѓон за влече

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1 / 4 D градежна оценка Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена на

100% Полиестер Затворање на чипка Машинско Перење 95% Полиестер и 5% Спандекс со удобност и издржливост...

Аквариум Декор Трева; Материјал : Пластика Вкупна Големина : 19 x 23cm / 7,5 "x 9" (HW); Основна Големина : 9,5 x 6cm / 4 "x 2

Фитмент : ве Молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето вози

Големина : 5" Винил налепници се направени за надворешна употреба и ќе издржат сурови временски елементи

Рејтинг на напон : 300 волти Тип : Ул1007 заглавена жица (16 / 30) Изолација : пвц (0,016 инчи 0.0403 инчи Поврземе жица

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

[ВЕЖБА ЗА нокти] USB Електричната Вежба за Нокти AIRSEE е мултифункционална за лесно мелење, резба, сечење, по

Scroll