Ново
3М GM400 црна лента за зафаќање, 1 ширина x 6yd должина

3М GM400 црна лента за зафаќање, 1 ширина x 6yd должина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 559.20

Материјалот за зафаќање GM400 лесно може да се примени на широк спектар на површини. Материјалот за зафаќање GM400 лесно може да се примени на широк спектар на површини. Материјалот за зафаќање GM400 лесно може да се примени на широк спектар на површини. Материјал за зафаќање од 3М GM400 нуди отпорност на абразија и пункција и настапува низ широк спектар на температури кои се движат од -40? F до 160? F (-40? C до 71? C) во затворено и на отворено. Материјалот за зафаќање од 3М GM400 е цврст, лепило поддржуван материјал за зафаќање дизајниран за апликации за кора и стап. Конструиран со илјадници микро-реплицирани прсти за зафаќање, 3М материјал за зафаќање GM400 обезбедува полесен, но сепак построг зафат за максимално задржување со минимален напор. Дизајниран за подобрување на зафат и намалување на лизгањето, овој производ е наш најцврст и најтрајниот материјал за зафаќање. Поддржано со акрилно лепило чувствително на притисок, овој материјал за зафаќање може да се поврзе со различни површини.

За стоката

Слична стока во категоријата

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите...

Scroll