Ново
Докма - сива пешкир за бебиња, 100 % органски памук, ултра меки и апсорбирачки крпи за бања за бебе, дете, новороденче - совршено за туш за бебиња

Докма - сива пешкир за бебиња, 100 % органски памук, ултра меки и апсорбирачки крпи за бања за бебе, дете, новороденче - совршено

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 415.20

✨ Направете време за бања забавно и пријатно - времето на бања на бебето е предизвикувачко искуство за родителите и бебето, па зошто да не го направиме времето за бања по пријатно со нашите крпи за бебиња? Донесете дополнителна забава за да се бањаат и да пливаат време што помага да се задржи бебето топло, удобно во исто време и го цени секој момент на врска помеѓу бебето и родителите. ✨ Погодно за чувствителна кожа - Секое бебе има многу чувствителна кожа, така што родителите секогаш не сакаат да купуваат нови видови на производи за бебиња. Разбирајќи ги болките на родителите, Докма лансираше памук со пешкири со бебиња со качулка високо апсорбирана и нежна доволно за деликатна кожа и ја одржува здравата кожа на бебето. ✨100% памук и симпатичен дизајн - направен со 100% мек и абсорбента памук е совршен за ладно време или лето. Аспираторот му помага на вашето бебе да се чувствува поудобно и вашите малечки изгледаат посоодветно во нашата крпа за текстури на Коала. Оваа елегантна корпа за крпи за бања се доволно големи за да се користат за 0 до 12 месечно бебе. Shable Macheine - нема потреба да се грижите дека шевовите ќе излезат или ткаенината ќе биде исцрпена по неколку намени. Родителите можат да ги ослободат со употреба на нежен детергент за да бидат сигурни дека сè е чисто. Нашето момче за крпи со качулка не е лесно деформирано, се суши прилично брзо и се доволно издржливи за секојдневна употреба, тие остануваат меко миење по миењето. Идеи за подароци за ✨sweetest - барате прекрасен и неопходен подарок за вашиот пријател на забавата за туширање за бебиња? Нашите пешкири за бања со капи за бебиња ќе бидат една од најдобрите идеи за подароци што секоја мајка би ги сакала. ✨ Направете време за бања забавно и пријатно - времето на бања на бебето е предизвикувачко искуство за родителите и бебето, па зошто да не го направиме времето за бања по пријатно со нашите крпи за бебиња? Донесете дополнителна забава за да се бањаат и да пливаат време што помага да се задржи бебето топло, удобно во исто време и го цени секој момент на врска помеѓу бебето и родителите. ✨ Погодно за чувствителна кожа - Секое бебе има многу чувствителна кожа, така што родителите секогаш не сакаат да купуваат нови видови на производи за бебиња. Разбирајќи ги болките на родителите, Докма лансираше памук со пешкири со бебиња со качулка високо апсорбирана и нежна доволно за деликатна кожа и ја одржува здравата кожа на бебето. ✨100% памук и симпатичен дизајн - направен со 100% мек и абсорбента памук е совршен за ладно време или лето. Аспираторот му помага на вашето бебе да се чувствува поудобно и вашите малечки изгледаат посоодветно во нашата крпа за текстури на Коала. Оваа елегантна корпа за крпи за бања се доволно големи за да се користат за 0 до 12 месечно бебе. Shable Macheine - нема потреба да се грижите дека шевовите ќе излезат или ткаенината ќе биде исцрпена по неколку намени. Родителите можат да ги ослободат со употреба на нежен детергент за да бидат сигурни дека сè е чисто. Нашето момче за крпи со качулка не е лесно деформирано, се суши прилично брзо и се доволно издржливи за секојдневна употреба, тие остануваат меко миење по миењето. Идеи за подароци за ✨sweetest - барате прекрасен и неопходен подарок за вашиот пријател на забавата за туширање за бебиња? Нашите пешкири за бања со капи за бебиња ќе бидат една од најдобрите идеи за подароци што секоја мајка би ги сакала.

За стоката

Слична стока во категоријата

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

€14 AWG СОЛАРЕН КАБЕЛ ● Еден пар (1 парче црно + 1 парче црвено).Жица мерач : 14 Awg.Номинален напон : DC600 V...

Полирањето и пескањето може да обезбеди долготраен ефект на пескарење, со што вашата работа е помазна...

Униформа апсорпција Конзистентност преку листот Конзистентност од многу до многу Висока чистота, без г

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде

Одлична алтернатива на лентата Совршен за завиткување, лента, затворање, заштита и врзување...

Не само решетката за палто, решетката за чевли, туку и клупата за чевли, двоен ред и мултикука, голем капа

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 1 x Појасен појас Име на производот : Појасен појас; Тежи�

Големина на главата : 8мм / 0,3 " (Г); Главен Материјал : Метал Содржина на пакетот : 5 парчиња х Точка Монтира

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : таванските светилки најчесто се користат како општо осветлување во центарот

Предности на мали безбедносни иглички : мали и лесни, лесно продираат во ткаенината без да ја оштетат ил�

за инсталација на автомобил контролната табла инсталација трим комплет рамка Нема потреба од измени...

Scroll