Ново
Томбоу 61002 Моно Цртање Молив Во собата, Комбо 6-Пакет. Графитен Молив Со професионален Квалитет Поставен Со Прецизна Нула Гума За Бришење

Томбоу 61002 Моно Цртање Молив Во собата, Комбо 6-Пакет. Графитен Молив Со професионален Квалитет Поставен Со Прецизна Нула

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Супериорен екстра рафиниран графит со висока густина, содржи 1 СЕКОЈ : 2 ЧАСА, HB, B, 2 B, 4 B, 6 B и Моно Нула Гума За Бришење (Круг). Висока јачина на точка, отпорна на прекин. Тест доказ линии за јасни, чисти цртежи. Бавно абење за мазно, густо пишување. Исто така достапен како сет од 12 во 14 степени на цврстина (6Б, 5Б, 4Б, 3Б, 2Б, Б, ХБ, Ф, Х, 2Х, 3Х, 4Х, 5Х И 6Х).

За стоката

Слична стока во категоријата

Земја Како Што Е Означено 100% Најлон Сосема нов и квалитет Персонализирајте ја вашата нараквица за да од�

Оригинални Графити И Супер ПопАрт Од Ерни Валес Потпишан Од Уметникот 13инкс19во неговите отпечатоци од �

€Професионална Вежба За Нокти Bit Fits 3 / 32" Големина На Стеблото Боја : Сина Ронка : Среден 2 Начин Ротација �

Сет за подароци вклучува 1 пакет на Swaddle Clain + 1 пакет на капа за новороденчиња Единствени нашите капи на �

Направено од силен најлон и Дпрстен Широка балистичка конструкција на најлонски мрежи со дополнително

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Црвен бакарен материјал : Направено од црвен бакар материјал, отпорен на висока температура и корозија..

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртк�

Scroll