Ново
Зеродеко Вино Со Свето За Вода Домашни Чинии Јога Медитација Пехар Чаша Додаток Нудејќи Богослужба Олтар Буда Благослов Тенџере Чаши За Домаќинство Послужавник К?

Зеродеко Вино Со Свето За Вода Домашни Чинии Јога Медитација Пехар Чаша Додаток Нудејќи Богослужба Олтар Буда Благослов Тенџере

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 307.84

ДЕЛИКАТНА ОЛТАРНА ЧАША оваа керамичка чаша за вода е отпорна на стареење, не бледне лесно и има светла боја. СВЕТА ЖРТВА кригла керамичките орнаменти не се лесни за бледнеење и се , можат да послужат многу добро. БУДИСТИЧКА ЧАША чај Класичен и исклучителен дизајн на детали, уникатен буда кој нуди кригла за вода. Керамичката ЧАША за ВОДА може да биде како чаша за света вода, чаша за светилки за масло, сад за вода и многу повеќе. СВЕТА ЧАША за домаќинство Класичен дизајн, скромен и, може да издржи долго време користејќи. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Чашата За Света Вода - Оваа Будистичка чаша е а за вашите семејства и пријатели, или некој друг што сака да собира Будистички уметнички занаети Деликатна Света Чаша. - Боја : Жолт Буда Додаток-Употреба за фенгшуи, колекционерски, декорација, чај соби, зен соби, храмови, подарок медитација вода сад. - Изработен од керамика, материјалот е мазен, Supplуални Резерви За Размачкување. - Големина : 10, 00Х9, 50Х9, 50см/ 3, 93Х3, 73Х3 Храмот Сад. - Прекрасен изглед, мазен изглед и текстура, роман и шик, атмосфера Од висока класа будистички Олтар куп. - Материјал : Керамичка Деликатна Олтарна Чаша - може да ја понуди водата дома или храмот, може и како сад за вода, Чаша за Домаќинство Со Света вода што Нуди Чаша.Опис на стокатадекоративна Света Чаша Ако барате шик и уникатна чаша за света вода, тогаш вашето истражување е завршено овде.Декоративен Буда Куп Усвоен од премиум материјал, тоа е практично и за долготрајна употреба.Чаша За Домаќинство тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба.Будистичкиот Олтар Куп Исклучителна изработка, нежни вештини за истакнување на површината, текстура е јасно видлива.

За стоката

Слична стока во категоријата

3,5 "" 3,5 инчен TFT LCD екран модул Ultra HD 320x480 Поддршка за Arduino Mega2560 Mega 2560 R3 Board ILI9486 16 бита паралелно 3,5 "" 3,5 инчен TF

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

6инчен екран Со Мастило Карта е сосема безбеден за видот Паметно осветлување за осветленоста на екранот

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Алин Спилер Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Лесниот Приклучок И Фаровите За Играње Ќе Одговараат На Оригиналните Фарови Со Четири Запечатени Зраци

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

Scroll