Ново
LRQSM RJ45 Cat6 Ethernet Клучни Приклучоци 10-Пакет, Удар Надолу Конектор, 90-Степен Модуларен Клуч Адаптер, Зелена

LRQSM RJ45 Cat6 Ethernet Клучни Приклучоци 10-Пакет, Удар Надолу Конектор, 90-Степен Модуларен Клуч Адаптер, Зелена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

●Функционален Rj45 Jack За Cat6, Cat5e, Cat5 - Работи За Сите Верзии Позлатени Контактни Точки за Супериорни Перформанси и Квалитет Одлично За Големи Средини. €RJ45 Cat6 Keystone Jack-Поддржува Жици T568 A T568 B. Боја Кодирана за Леснотија на Користење. Поддржува 110 Или Кроне Двојно Прекинување тип. ●Позлатените контакти и лесниот клип за прицврстување обезбедуваат сигурна и без корозија врска. ●Нашите клучни приклучоци доаѓаат во широк спектар на бои за да се приспособат на различни кориснички преференции. Изберете од сина, зелена, црвена, бела или портокалова боја. ●Секое пакување доаѓа со 10 ВРВНИ квалитетни CAT6 конектори што можете да ги користите за работа, дома и деловни апликации. Секој КОНЕКТОР RJ45 стои силен против удар и оштетување.

За стоката

Слична стока во категоријата

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на копното Тип на ставка : прекинувачи Боја : Верзија 2 Потекло : Кина на коп�

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Влезниот опсег на напон на XL2596 SADJE1 е 4,5 V до 40 V, со 3,3 V, 5 V, 12 V и прилагодливи верзии Долготрајната изложено�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

【Fitment】 : Fit 19822022 Most Harley Sportster 883 1200, Dyna Model ( Street Bob, Low Rider, Fat Bob, Wide Glide, Super Glide, Switchback FLD ), Softail Model ( Slim, Deluxe, Heritage So

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуират�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Scroll