Ново
Диспензерот За Ориз 4 Мрежен Контејнер За Ориз Диспензерот За Сува Храна 4 Решетка 360 Контејнер За Храна За Жито Со Мерна Чаша Голем Дозер За Ориз и Грав, зелен, околу

Диспензерот За Ориз 4 Мрежен Контејнер За Ориз Диспензерот За Сува Храна 4 Решетка 360 Контејнер За Храна За Жито Со Мерна Чаша

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

●Диспензерот за ориз 10 килограми максимален капацитет на ориз ги задоволува потребите за складирање со голем волумен. Херметичкиот сад за складирање храна е изработен од висококвалитетен абс+пп материјал кој може да дојде во контакт со храна, многу издржлив и погоден за долгорочна употреба, можете да ја чувате вашата храна со доверба. €Ориз контејнер 4 решетка дизајн ● нашите ориз диспензери имаат 4 внатрешни партиции дека транспарентен шест-мрежа различни жито контејнер може да се разликуваат различни видови на храна,може да биде 360°ротира по желба. ●Транспарентен дизајн за складирање ориз ● Овој Диспензер За Ориз е дизајниран имајќи ја предвид вашата погодност. Транспарентното тело може да ја види храната во кутијата за да ја проверите нејзината содржина без да го отворите капакот; а исто така не зазема многу простор во вашата кујна во случај да претпочитате да ја чувате таму. ●Кофа со ориз Лесна за употреба ●квантитативно берење ориз со еден клик, берење според количината, без отпад. Горниот капак на диспензерот за ориз може да се отстрани за да се олесни додавањето зрна. Нашиот сад за сува храна може да ја одржува вашата храна сува. ●Диспензерот За житни култури Ја Одржува Храната Свежа Како општо правило, без оглед на разновидноста на суров ориз, најдобриот начин да избегнете расипување или наезда и да го продолжите рокот на траење е да ја чувате во контејнер за складирање на ладно, темно и суво место. Контејнерите со ориз помагаат оризот да биде чист и сув за да се избегне оштетување. Капакот е затегнат и нема неред во кујната; извадете го оризот од теглата и ставете го во тавата додека не биде подготвен за сервирање. опис на производот име на стока : Диспензер за Ориз материјал на Производот : ABS+ppcommodity боја : зелен производ капацитет : 10kgcommodity Големина : околу 10,23x8,26x6, 69nch/ 26*21*Список со 17 пакети : 1*Дозер За Ориз 1*мерна чаша Ротирачкиот Диспензер За Сува Храна е изработен од висококвалитетен апс+пп материјал, безбеден е и еколошки, цврст и издржлив, а кофата за складирање ориз е опремена со мерна чаша, што е погодно за мерење.Карактеристики : 1. Удобен дизајн на преграда со 4 решетки, обезбедува голема погодност за складирање на разни сува храна.2. Дизајн на Ротација од 360° : кофата за складирање ориз е вртлив дизајн, дури и ако е поставена во аголот, житото може лесно да се земе.3. Лесен за употреба, само притиснете го копчето за да го земете житото.4. Одвојливи Прегради : може да се класифицира и складира во 4 различни зрна, или партициите може да се расклопат за да се претворат 4-те простори во еден простор за складирање.Забелешки : поради рачно мерење, постојат толеранции во димензиите на производот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Фази за заклучување Фази за заклучување Фаза на заклучување на јамки : Направено од висококвалитетна ле

Канти за отпадоци се карактеризираат со широк бункер за лесен пристап до содржината и држач за предна е�

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

Широк дизајн на устата, така што е полесно да се пополни вода Одличен избор за подароци : сакана, мајки, т�

【3 режими на осветлување】 Flyhoom LED кампување Фенер е дизајниран со 3 режими на светлина за исполнување на

Ова е лента за пакување со силно акрилно лепило за да можете самоуверено да ги обезбедите вашите пакува�

Надградената кука за пастири од 5 погр Во споредба со другите куки кои имаат само 2 или 3 изложби, куката н

Стандарден интерфејс што може да се прошири во различни табли за развој I2 C Сериска порта 8битна паралел�

Дизајнот за преклопување му дава на оваа закачалка функција за заштеда на простор Особено популарно за

Функција : држач за датотеки, организатор на фиоки, фиока за хартија, држач за пенкало Предност : Поголем

★ Единица за полици со 3 полици на тркала за вашата кујна, канцеларија, гаража и многу повеќе...

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Почитувани пријатели, со кои

100% дремено Увезени Машини за миење Мажи од потсетници поставуваат мажи за потсетници за потпови на мажи

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

Не само решетката за палто, решетката за чевли, туку и клупата за чевли, двоен ред и мултикука, голем капа

Димензии : надворешна должина 3.32inch* Внатрешна должина 2,73inch* Висина 0,82инх; Надворешна должина 84,5мм* Внатр

1 [Прилагодено дизајнирање] : Совршено вклопување за PS4 Pro.Not компатибилен со PS4 SLIM и PS4 оригинал 2 [Силна и и�

Дизајн Белешка : СОДРИНА КОНДЕРНА АРТ КАТ КАТ КОЛКИ ЦЕЛОНА ширина Деликатен печатен печатен метален мат

Scroll