Ново
Магикоранж 12 ЕЕЗ Пресечен Шетач Тениски Топчиња За Шетач/Мебел Нозе Заштита На Подот, Тешки Долготрајни Облоги За Лизгање На Филц

Магикоранж 12 ЕЕЗ Пресечен Шетач Тениски Топчиња За Шетач/Мебел Нозе Заштита На Подот, Тешки Долготрајни Облоги За Лизгање На

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

●Лесен За Употреба Нашите висококвалитетни тениски топчиња одговараат на повеќето пешаци и се претходно исечени за да ја направат инсталацијата полесна и побезбедна. Само лизнете ги и одете. ●Универзално Вклопување за Пешаци ● 2 инчен вкрстен пресек за да одговара на повеќето пешаци. ①Префект За Целосна Дебелина/Столици, Клупи, Столици, Маси, Пешаци. ●Заштита●надворешноста на мекиот филц е тивка и совршена за да помогне во заштитата на подовите. ● Пакетот Вклучува 12 ПАРЧИЊА Пресечени Тениски Топчиња За Шетачи. Спецификација : Материјал : филц надворешност И гумена Внатрешност Големина : 2,5 инчи Вкрстена големина : 2 Инчен Пакет Вклучуваат : 12 ПАРЧИЊА Пресечени Тениски Топчиња За Шетачи. Примена : надворешноста на мекиот филц е тивка и совршена за да помогне во заштитата на подовите и да се намали бучавата од столот. Нашите Шетачки Топчиња се направени од мека, чувствувана надворешност и гумена внатрешност. Тие се лизгаат непречено и тивко низ повеќето површини. Овие Шетачки Топчиња доаѓаат претходно исечени и подготвени за употреба. Нема потреба сами да ги исечете. Нашите Топчиња За Шетачи помагаат да ги заштитите вашите подови од гребење и тие се подготвени за употреба. Само лизнете ги и одете!.

За стоката

Material:
felt exterior and a rubber interior
Size:
2.5inch
Cross Cut size:
2 inch
Package Include:
12PCS Precut Walker Tennis Balls.
Application:
The soft felt exterior is quiet and perfect to help protect floors and reduce chair noise.
:
- Our Walker Balls are made of a soft, felt exterior and a rubber interior.
They glide smoothly & quietly across most surfaces.:
:
- These Walker Balls come pre-cut and ready to use. No need to cut them yourself.
:
- Our Walker Balls help protect your floors from being scratched, and they come ready to use.
Just slip them on and go! :

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело...

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм...

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена...

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Scroll