Ново
Ххххдхдп Надворешен Двоен Хард Диск Хдд Док Тип-Ц Ссд Док Станица 10гбп М. 2 САТА НВМЕ Хдд Ссд Случај Докинг Станица

Ххххдхдп Надворешен Двоен Хард Диск Хдд Док Тип-Ц Ссд Док Станица 10гбп М. 2 САТА НВМЕ Хдд Ссд Случај Докинг Станица

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Модел : Сд01 (Протокол М. 2 САТА)/Сд02 (Протокол М.2 НВМЕ). Боја : Простор Сива. Материјал : Алуминиумска Легура. Капацитет за поддршка : М. 2 Еден Диск Поддржува 2тб Макс. Големина на производот : 66 Х 51 Х 13мм/2.6 Х 2.01 Х 0.51". Модел : SD01 (M. 2 SATA Протокол)/SD02 (M. 2 Nvme Протокол)Боја : Простор Сив Материјал : Капацитет За Поддршка На Алуминиумски Легури : M. 2 Единечен Диск Поддржува 2tb Max Support Хард Диск : SD01 : Поддршка m. 2 SATA протокол, 2230/2242/2260/2280/22110 И други големини на цврста состојба drivessd02 : поддршка M. 2 NVME Протокол, 2230/2242/2260/2280/22110 и Други Големини На Цврста Состојба Интерфејс За Пренос : Тип-Брзина На Пренос : 10 GBPSPRODUCT ГОЛЕМИНА : 66 x 51 X 13mm/2.6 x 2.01 x 0.51"тежина на производот : 140gpackage листа : 1x hdd докинг станица.

За стоката

Слична стока во категоријата

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело Внатрешн

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ") 10 парч

Синџирите за замена на ROP Shop 2 доаѓаат како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Тие се лесни за облекување и полетување, исто како и удобните чорапи Гума ѓон Останете на : памучниот врв

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Голем капацитет за складирање Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен Beе се с�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои...

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Scroll