Ново
Фантекси Среден Волфрам Малку Со Комплет За Вежба За Нокти

Фантекси Среден Волфрам Малку Со Комплет За Вежба За Нокти

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 517.76

€Професионална Вежба За Нокти Bit Fits 3/32" Големина На Стеблото Боја : Сина Ронка : Среден 2 Начин Ротација На Ноктите Карбид Малку-Погоден и За Левата и За Десната рака. ●Премиум Волфрам Карбид Бит Е Направен од карбид, најтешкиот материјал до дијамантот. Врвен квалитет и рацете надолу, отстранување на тврд материјал, без хаос,долготрајни, одлични перформанси за непречено сечење, погодни за маникир педикир домашен салон и спа. ●Електричен Сет За Дупчалки За Нокти Вклучува 1 машина За дупчење нокти, 1 пенкало за дупчење, 1 држач за пенкало, 6 песочни ленти и 6 различни дупчалки (за 3/32" битови со дијаметар) за брусење, сечење резба, полирање на целата уметност на ноктите и пилинг на кутикулите. €Низок Шум И Ниска Топлина ● дупките За дисипација На Топлина се инсталирани на левата и десната страна за да се направи дисипација на топлина побрза и поефикасна. Мазниот и низок дизајн на вибрации го прави тивок, мазен и удобен за ракување долго време. ●Повеќенаменска Употреба Може да се користи за резба, полирање, обликување, гравирање, сечење, мелење мувла, полирање, мелење и отстранување на калус. Пенкало како и нелизгачки дизајн на вежба за нокти за удобно ракување. Спецификација : Име : Фантекси Средно Волфрамско Парче Со Комплет За Вежба За Нокти (Бело) Употреба : за полирање на површината на ноктите, отстранување на ноктите, лупење, кастрење, тврди калуси итн. Спакувани Вклучуваат : Електрични Ноктите Вежба Комплет : 1 x Електрични Ноктите Вежба Машина 1 x Ноктите Вежба Пенкало 1 x Ноктите Вежба Пенкало Стојат 6 х Ноктите Вежба битови 6 x Песок Бендови 1 x упатство За Употреба Среден Волфрам Малку : 1x Среден Волфрам Карбид Малку.

За стоката

Name:
Fantexy Medium Tungsten Bit with Nail Drill Kit(White)
Use:
For polishing the surface of nails, removing nails, peeling, trimming, hard calluses, etc.
Packaged Include:
Electric Nail Drill Kit:
1 x Electric Nail Drill Machine:
1 x Nail Drill Pen:
1 x Nail Drill Pen Stand:
6 x Nail Drill Bits:
6 x Sand Bands:
1 x User manual:
Medium Tungsten Bit:
1x Medium Tungsten Carbide Bit:

Слична стока во категоријата

✅ 【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 12мм / 0,47"; Надворешен дијамета

Производ 1 : бел, 40 "x28" табли за приказ Производ 1 : 28 "Висина, 10" широки панели, 20 "широк центар Производ 1 : Па

Големина : 6 инчи / 8 инчи Секачи за жици, клешти, легура Погодно за : Поправка на основата Серија : SolidPliers...

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина з

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

Кожа Издржлив и отпорен на нечистотија, исклучителна изработка и прецизно жици Елегантниот дизајн на к�

Револуционизирајќи го начинот на кој го истегнувате целото горно и долно тело со помош на патентирана п

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи Голема брзина; висока резол�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz (...

Цевката за заштита од залак ја штити цевката за заштита на залак ПВЦ за да спречи миленичиња да го гриза�

Исто така одлично како организаторите на плакарот и складирањето, фиоките за складирање, организаторот

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Метод на инсталација : Тип на земјиште Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други пр�

Материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив Исчистете го ѓубрето на гуми за да спречите пукање на

Релеи Чекор 1 : Cheoseacorrect Control ModeaaAccontrolacdadccontrolacddddccontroldcvacontroland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment / сооднос = струј�

Опсег на температура на околината : 40 ° F до 149 ° F Опсег на диференцијален притисок : 10 до 60 PSI Regure Regure Range : 30

Реципротивните сечила на пила на Диабло се специјално дизајнирани за максимални перформанси во аплика�

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе.

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжиче

【Пакет и големина : : Вкупно 50pcs 12,6*8.7in / 32*22cm замрзнати патенти со патент пластични кеси, дебелина од 3 м�

[Материјал] Ironелезен материјал, стилски и едноставен, убава и преносна инсталација [Beastrenge] 10kg Супер Beacapaci

Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,5 "; Големина на низата : M8 / 0,31" (г) Висина : 24мм / 0,94 "; Име на производот

Совети за засилување : За да добиете подобро искуство за запечатување, ве молиме не топете го восокот пр�

Scroll