Ново
Контејнери за Складирање храна Керамичка Кујна Контејнер За Складирање Храна Контејнер За Складирање Ориз Керамички Канистри Комплети За Кујна Керамички Контејн

Контејнери за Складирање храна Керамичка Кујна Контејнер За Складирање Храна Контејнер За Складирање Ориз Керамички Канистри

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 220.80

[Керамички Резервоар За Складирање] : кофа за складирање со голем капацитет; дизајниран со Кинески стил, со две бои, што значи добри желби; прекрасен изглед, ви носи извонредно визуелно искуство, совршена декорација на вашата кујна. [Лесно за чистење] : овој цилиндар за ориз прифаќа дизајн со голем дијаметар, што го олеснува ставањето на раката во цилиндерот за ориз за чистење.Керамиката е тврда, тешко се гребе и измазнува, така што нечистотијата и маслото лесно може да се измијат. [Кујнски Асистент] : дизајн за складирање ориз Со Голем капацитет, лесен за чување и организирање, мултифункционална кофа со ориз, може да се користи за поставување ориз, брашно, лековити материјали и разни сушени плодови, оброци итн. Со функција за свежо чување, обезбедува здрава храна за семејствата. [Нелизгачка рачка] : Прифатете го дизајнот во форма на птица, не само што декоративниот ефект е добар, туку и лесен за земање и ставање. [Не се лизга] : Глазурата не се нанесува на дното на керамичката тегла, што го прави дното грубо и има подобар ефект против лизгање. * Зошто нас? Безбеден и издржлив процес на полирање на керамички материјал, никогаш не избледувајте 100% рачно изработен и висококвалитетен-запечатете го капакот за да го одржите житото свежо.Чувајте ја кујната чиста и организирана.- Чувајте брашно, ориз, ореви, грав, закуски, кафе, житарки, чај, храна за домашни миленици, итн.перформансите на запечатување на керамички цилиндри се подобри, потрајни, тркалезна уста, лесни за чистење + висококвалитетна услуга* Топли совети ве Молиме избришете со сунѓер Или крпа-поради вештачко мерење, грешката е 0,1 - 0,8 см (0,03-0,3 инчи), ве молиме погледнете ја вистинската големина. овој глинен сад е рачно изработен, секое глинено тенџере има мала грешка, капацитетот на глинениот сад се мери со капацитетот на водата.овој резервоар за складирање керамички зрна е вариолирана глазура во печката.Различни серии имаат различни температури и секоја конзерва има малку поинаква боја.Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. ние продаваме само машина за ориз за струготини.Се друго е реквизит. Ако производот има проблем со квалитетот, ние нудиме 100% наплата или замена, можете да бидете сигурни дека ќе купите. ние нудиме 24 часа онлајн услуги на клиентите.Ако имате какви било прашања, слободно оставете ни порака.Ви благодариме за вашата добра комуникација!Ветуваме дека ќе ја испорачаме стоката во рок од 24 часа, а времето на испорака е 7-20 работни дена. Керамичко запечатување контејнер за храна овој сад за складирање храна има сферично копче на капакот.Можете лесно да го подигнете капакот глазурата не се нанесува на дното на керамичката тегла, што го прави дното грубо и има подобар ефект против лизгање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Материјал : најлон Дијаметар на четки : 2, 3, 4, 5, 6, 8, 12, 16, 20 и 24 мм (1 / 16, 1 / 9, 1 / 6, 1 / 5, 1 / 4, 1 / 3, 1 / 2, 2 / 3, 3 / 4 и 1 во) В�

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Содржина на пакетот : 2 парчиња x навојна шипка, нек�

Дигитален приказ на светлина : Елиминирајте ја проблемот со погодување и изберете од кој влез...

Погоден компатибилен со : Пескарење, сечење тврди и кршливи неметални материјали Оптичко стакло, керами

Цена за : Секој број на столбови : 8 Број на позиции на прекинувачот : 6 Агол на фрлање : 60 ° Контакт струја AC

Големина на албумот : Постелнина должина на хард портал 13 x ширина 8 x дебела 2 инчи, тотално 50 листови / 100

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F Истиот ден Испорака Нарачајте до 15 часот EST M F...

Големина : 420мм Х 210мм Х 154мм Изработен од висококвалитетен материјал од алуминиумска легура 20х20, цврст и

12 индивидуални компоненти x1 од; Прилагодено PCB, 2клеточна АА батерија терминал x2 од; Жолти LED, 10μF конденза

【Мултифункција】 : Клуберот на држачот на лековите не ги задржува вашите дневни лекови, но исто така мож

Тест опремени за да се обезбеди соодветна опрема Во согласност со важечките прописи ТОЧКА...

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Дел за замена Дел за замена Центар за елемент

180мм x 75мм Правоаголен метален обвивка за капакот на капакот Обложена со кокошка за храна Одликувајќи се

крпа Бенд за истегнување на фитнес : Лесен и преносен, погоден и за вежбање дома и за носење во салата Поз

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

【Самостојно лепило, добра лепливост, нема штета на фиоката, кабинетот и countertop】 кора и лепена винил конт

? Белешки : Поради поставките за мониторирање, монитор на дефиниции за пиксели, не можеме да гарантирам�

1 Уредот е идеален и едноставен уред за ентузијасти во спорт на отворено 2 Обезбедува широки и точни инфо

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Печат Големина : Прибл 2.1 х 0.9 х 1.0 инчи (54 х Мате

"Во близина На Еден, Округот Маршал, Јужна Дакота" е неверојатна црнобела инфрацрвена фотографија од поз

Погоден за обработка на делови со тврди, како што се не'рѓосувачки челик, челик од мувла, челик третирана

Пакетот вклучува : 4 гумени вибрации на изолатори 1 "Гума дијаметар 3 / 8" висина на гума 5 / 1618 Теми за навој �

ЗДРАВЈЕ и БЕЗБЕДНОСТмини кутијата за складирање е изработена од пп пластика за храна, без БПА...

⌚Воена Стандардна ВерификацијаAMASTIM C20 pro ја прикажува комбинацијата Од Стаклен екран Од Корнинг Горила

Scroll