Ново
Меринден Машки Модел На Репродуктивна Анатомија На Карлицата, Модел На Карлицата Во Природна Големина На Перваз, Модел На Органи На Карлицата Од 5 Дела Со Мускулен,

Меринден Машки Модел На Репродуктивна Анатомија На Карлицата, Модел На Карлицата Во Природна Големина На Перваз, Модел На Органи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 480.00

Анатомски Модел На Машка Карлица : моделот на мериден машка анатомија покажува една половина од машките органи на карлицата со мочниот меур и отстранливите гениталии. Овој модел на анатомија во природна големина го карактеризира машкиот репродуктивен систем, уринарниот систем и мускулната анатомија. Моделот На машката карлица е насликан со живописни детали. Анатомски Точен : мериден 5-делови машки модел на репродуктивна анатомија на карлицата е висококвалитетна анатомска претстава на анатомијата на човечката машка карлица, вклучувајќи го и машкиот репродуктивен и уринарен систем. Точни тактилни магнетски поврзани. Детали За Моделот на Машката Карлица : овој производ содржи модел на машка карлица, помага во ефективно образование на пациентите, база на приказ и детална и шарена едукативна брошура, со детали за сите анатомски карактеристики присутни на моделот. Погоден За Медицински Истражувања : машката карлица се доставува на перваз нудејќи можност да се монтира на ѕидот за лесно прикажување во училницата за анатомија, лекарската канцеларија или како помош за студирање. Машкиот модел на карлицата може да се користи и како додаток на наставникот за демонстрации во училницата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Scroll