Ново
Адидас Машки Брзински Тренер 4

Адидас Машки Брзински Тренер 4

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Текстил и Синтетички. Гумен ѓон. Мрежест горен дел за дишење. Outономски дизајниран надворешен ѓон за влечење направен за бејзбол, но разноврсен во абење. Беспрекорното капаче На прстите од Железна Кожа обезбедува супериорна отпорност на триење за дополнителна заштита. Бројачот на пети помага да се спречи лизгање на петицата и обезбедува странична поддршка. ЛЕСНА 3д обликувана, обложена јака за крајна удобност. Ставете часови во кафезите и на теренот во овие машки бејзбол чевли. Тие се ултралесни и дизајнирани за разноврсно носење на и надвор од дијамантот. Инженерното капаче на прстите нуди заштита и издржливост претставник по претставник.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесен за користење Различни големини и должини на најчесто користени завртки Завртки за главата на коп�

Релеи Релеи5 парчиња 14 Пина 27ММ Дин Железнички Панел Монтиран Електромагнетен Приклучок За Реле За Напо

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

Овој Производ Е : Нов Заменува Деловиброј На Врската НИ2502121 Може да има алтернативен модел Ое Замена Фар�

88мм дијаметар на вентилаторот, 42мм завртки за монтирање дупка, ве молиме проверете го вашиот сопствен в�

1ООО% ВОЗДУШНО И ОТПОРНО НА ИСТЕКУВАЊЕ херметички запечатени стаклени бенто кутии отпорни на истекувањ

Стандардна оценка Мазна завршница и без поддршка Јачина на затегнување : 711 psi (50 кг / см²)...

Getе добиете максимални перформанси од нашите материјали за заптивка кога ја користите нашата постапка �

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сече�

Бинго Одбори 24 Двострани Бинго Играње Одбори (89 "х 11") Картички 192 Целосна Боја Американски Знаковен Јаз�

Заклучок на капакот со клип Ова шише за трескање и клип во вода има безбеден капак за заклучување на врв�

Систематизирајте ги кабинетите за поднесување и решенијата за складирање на канцеларијата...

●ТРИДЕЛЕН јаже за тренирање на силата на Раката ќе ви помогне да изградите сила и да ги потпрете мускул�

Име на производот : Бариера Терминал Лента;Рејтинг : 600 V 45 A;Столбови : 10 Позиција, Двоен Ред Материјал : Ба�

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

●Пакетот Содржи 1бокс 24 Парчиња долго притискање на ноктите, 24 парчиња желе лепак, 1 парче алкохол памук,

Лесно За Отворање : наградуван дизајн, со задоволувачки пролетен отворен дизајн, потребно е само помалк�

Етилен Винил ацетат единствен ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбед�

Scroll