Ново
Ангоили 2 парчиња Шарена Чаша За Бонбони Тегли За Складирање Контејнери За Брашно Со Капаци Тегли За Колачиња Со Капаци Контејнери За Чај Со Лабави Лисја Канистер З

Ангоили 2 парчиња Шарена Чаша За Бонбони Тегли За Складирање Контејнери За Брашно Со Капаци Тегли За Колачиња Со Капаци Контејнери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 572.48

стакло. Јасни Стаклени Тегли : Мултифункционална употреба, теглата може да складира сушена храна, овошје, закуски, зачини,. Стаклени Херметички Контејнери : овие запечатени тегли за складирање можат да ја одржуваат храната свежа, чиста и хигиенска. Проѕирни Стаклени Тегли Со Капаци : Исклучителната изработка ја прави проѕирната тегла со бонбони извонредна и практична, задолжителна дома. Јасен Контејнер : еколошки и без штети стаклен материјал, кој може да биде безбедно. Бонбони Јадење со Капак : Произведен со врвен стаклен материјал, издржлив и доволно безбеден за употреба. Список на пакети 2 Тегли Со Бонбони Со Капак Карактеристики-Големина : 13, 50Х10, 00Х10, 00см/5, 31Х3, 93Х3 Стаклена Тегла За Аптека. - Материјал : стаклена стаклена тегла со кристални бонбони-Едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што може да ви донесе многу погодност тегла со бонбони за канцелариско биро. - Можете да ги користите за пакување, или можете да чувате слатки и закуски во обични времиња Кристално Бонбони Кутија. - Овие тегли за складирање можат да го одржат вашиот кујнски ормар организиран ефикасно, чисти и уредни контејнери со капаци. - чување сува храна, како што се држи чај, житарки, сува храна, житарки, ориз, грав, ореви, итн Домаќинство Закуска Носителот. - Користење стаклен материјал и фина изработка, безбедни и практични проѕирни стаклени тегли. - Боја : како Што е прикажано Стакло Бонбони Жаргуд Опис кутија За складирање Жито за чување билни чаеви, ореви, кикирики, мешунки, житарки и сушено овошје.контејнер за диспензерот модерна и удобна тегла за складирање со пренослив капак е погодна за употреба.бонбони тегли Со капаци ова е практична тегла за складирање, изработена од материјал, безбедна и издржлива и доказ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Користете ги овие големи полиња со поли за да покриете опрема и палети Опфаќа штити поголеми предмети о�

【Она што ќе го добиете】】 ќе добиете дискови за пескарење од 8 парчиња 1500 Клогирање и сечење перформанс�

Исчистете ги пластичните преклопувачки самолепливи страници држете ги фотографиите безбедно Ги држи с

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

Материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив Исчистете го ѓубрето на гуми за да спречите пукање на

Печатач за прием на мало Po S; RP80; Димензии 7,6 x 5,7 x 5,8; ширина на печатење 2,8 инчи Голема брзина; висока резол�

【Вклучува】 7парчиња 1 / 4 "погон на хексадецимален бит (H2, H2.5, H3, H4, H5, H5.5, H6); 5парчиња 3 / 8" Drive Hex Socket (H7, H8, H9, H10,

Големина : 6 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,4 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, шминка, алатки за убавина Карак�

Големина : 6 инчи / 8 инчи Секачи за жици, клешти, легура Погодно за : Поправка на основата Серија : SolidPliers...

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

【Пакет и големина : : Вкупно 50pcs 12,6*8.7in / 32*22cm замрзнати патенти со патент пластични кеси, дебелина од 3 м�

Дијаметар на сечење : 18мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, класа на точност : H2 Материјал : Пр�

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Вистинското говедско месо е состојката #1 Вкусна, арома на вода што кучињата едноставно не можат да одол�

▲ 〈Единствено апстрактно сликарство : Оваа апстрактна платно печатена wallидна уметност е оригинална к�

Релеи Чекор 1 : Cheoseacorrect Control ModeaaAccontrolacdadccontrolacddddccontroldcvacontroland Adjuststep2 : Cooseacecorrect Type Currentofequipment / сооднос = струј�

✅ 【Димензија】 Големина на низата : M8; Тема на темата : 1,25мм / 0,05 "; висина : 12мм / 0,47"; Надворешен дијамета

Најдобар подарок за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни тастатури Десктоп, лаптоп и

? [Подарок торба и дијамант за уметност на нокти] : getе добиете торба за подароци со случаен стил, кутија н�

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за кој било обожа�

Исто така одлично како организаторите на плакарот и складирањето, фиоките за складирање, организаторот

Совети за засилување : За да добиете подобро искуство за запечатување, ве молиме не топете го восокот пр�

Метод на инсталација : Тип на земјиште Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други пр�

240 поставени страници (120 gms) 7 "× 9" Ултра формат со затворање на обвивка Смит зашиен хард списание Маркер н

Ширина на хексадецимација : 13мм / 0,5 "; Големина на низата : M8 / 0,31" (г) Висина : 24мм / 0,94 "; Име на производот

【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер

Производ 1 : бел, 40 "x28" табли за приказ Производ 1 : 28 "Висина, 10" широки панели, 20 "широк центар Производ 1 : Па

Издржлива и издржлива Алатката за лост на гумата е изработена од тешки зацврстен челик, изработен од за

Scroll