Ново
Нова Дневна Футрола За Пилули Disin Со Капак, Голем Неделен Организатор На Пилули, КУТИЈА ЗА АПЧИЊА XL Дневно Големи Прегради 7 Дневна Футрола За Апчиња / Витамин/Рибино

Нова Дневна Футрола За Пилули Disin Со Капак, Голем Неделен Организатор На Пилули, КУТИЈА ЗА АПЧИЊА XL Дневно Големи Прегради

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

ДИЗАЈН НА ОДДЕЛ ШТО може да се ОДВОИ - лесно Можете да ја расклопите секоја преграда и да го истурите лекот директно во устата без да ги допирате рацете за да го заштитите вашето здравје. УНИКАТЕН ДИЗАЈН НА КАПАКОТ-Различен Од другите кутии со лекови без капак, кога ќе го ставите одделот сам во торбата или ќе го носите со себе, откако ќе го покриете, не мора да се грижите за расфрлање на медицината со капакот. Организаторот на апчиња е компактен и може да се стави во секоја торба или куфер. БРЗО ПОЛНЕЊЕ - има дизајн на превртување на грбот, што ви овозможува да ги ставате сите лекови 7 дена одеднаш, без да отворате 7 прегради еден по еден, заштедувајќи време и напор. ЗДРАВА и БЕЗБЕДНА - Лесната Кутија За Пилули За Полнење 7 Дена е изработена од пп пластика за храна, која е безбедна за медицинска употреба. Со проѕирен пластичен капак, лесно е да се разликуваат дневните таблети без отворање на капакот. ПОГОДНО ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА - неделната кутија за апчиња е дизајнирана да обезбеди едноставни и практични решенија за секојдневна употреба на апчиња или витамини, со големи и лесни за читање букви. Случајот Со Апчиња што Се Одвојува има димензии 8, 7х1, 4х2, 2 инчи.Секој оддел мери2, 2х1, 5х0, 8 инчи и може да собере најмалку 6 рибини масла или 9 големи витамини или 12 капсули. ДЕТАЛИ : Материјал : Храна ОДДЕЛЕНИЕ ПП & храна-ОДДЕЛЕНИЕ ABS & Бпа-Слободен Вкупна Големина : 8.7 * 2.2 * 1.4 Инчи (L*W*H)) Капацитет : Држете до 9-15 големи витамински таблети или рибино масло ЗОШТО НИ Е ПОТРЕБЕН ОРГАНИЗАТОР НА ТАБЛЕТИ? 2.Потсетете се да земате лекови во вистинско време. 2.Полесен начин за складирање на различни лекови при патување или излегување. 3.Грижете се за постарите луѓе и заборавените луѓе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : 5.Измијте пред првата употреба.(НЕ КОРИСТЕТЕ МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ) 6.Чувајте подалеку од дофат на деца и домашни миленици. 7.Чувајте го организаторот на таблетите подалеку од висока температура и влажна средина. 3.Чувајте го организаторот на таблетите чист пред употреба. 4.Нашиот производ е направен од врвен квалитет на храна одделение бпа бесплатни материјали, ве Молиме слободно користете.

За стоката

Слична стока во категоријата

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Вистинското говедско месо е состојката #1 Вкусна, арома на вода што кучињата едноставно не можат да одол�

Забавувајте се : ослободете се од здодевност, ослободете го стресот, подобрување на концентрацијата и т�

* Инсталира, отстранува, исекува и затегнува многу видови тегови на тркалото на клип Се одликува со спец�

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

Овој адаптер за напојување со висококвалитетна замена од 18 V е компатибилен со Bose Sound Link I, Sound Link 1 безжиче

Сензор за притисок на сензорот за температура НАПРАВЕНО ВО КИНА Бесплатна испорака по епакет...

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина на производот : 3,1 x 3,5 инчи (8 x 9 cm), 8,7 fl oz (...

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

Производ 1 : бел, 40 "x28" табли за приказ Производ 1 : 28 "Висина, 10" широки панели, 20 "широк центар Производ 1 : Па

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко Декорациите

Scroll