Ново
АБОФАН 6 парчиња Морска Вештачка Симулација Тенкови Гребен Декор Подводни Корални Разнобојни Украси Украси Занаети Декорација На Смола Пејзаж Аквариум Уредување

АБОФАН 6 парчиња Морска Вештачка Симулација Тенкови Гребен Декор Подводни Корални Разнобојни Украси Украси Занаети Декорација

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Смола. МАЛИТЕ АКВАРИУМСКИ УКРАСИ КОРИСТАТ ВЕШТАЧКИ АКВАРИУМСКИ РАСТЕНИЈА : овој корал од вештачка смола не може да се нанесе на аквариум и резервоар за риби, но исто така прави фантастична декорација за свадби, забава со тема на плажа, градина, хотел и пејзаж. ЛАЖЕН корал - - - смола вештачки корален накит, врвен материјал, уникатен дизајн, многу привлечен и уникатен, совршен за забава за загревање на куќата, подарок за годишнина, подарок за роденден и божиќен подарок. ДЕКОРАЦИИТЕ НА Коралните ГРЕБЕНИ за ЗАБАВИ-Вештачките корални орнаменти не се функционална декорација на аквариум, но обезбедуваат и убава боја за вашиот резервоар. Не може да го украси вашиот аквариум, но може да обезбеди и удобно засолниште за рибите. КОРАЛНА ДЕКОРАЦИЈА на АКВАРИУМБезбедно За Нанесување : вештачки корални украси Од Смола, без штета и безбедни, тие не им штетат на вашите риби, ракчиња или не создаваат лошо влијание врз состојбата на водата. ВЕШТАЧКИ КОРАЛЕН УКРАС КОРИСТИ ВЕШТАЧКО КОРАЛНО РАСТЕНИЕ : Реалистичното моделирање го прави совршен украс за вашиот аквариум, стилска и убава боја и убавина за секој резервоар за риби. Список на пакети 6 х Карактеристики На Вештачки Корални Орнаменти-Стилска Доживотна декорација : Реално моделирање, висок степен на симулација, боја и убав живот на водните растенија во аквариумскиот резервоар за риби. - Боја : Како што Е Прикажано мали украси за аквариум - Широка Примена : Вештачки корален украс не е погоден за аквариум, декор за аквариум, но исто така погоден за градина,, хотелски и пејзажни декор вештачки водни растенија. -Size : 3.00 X5.30 X2.00cm,4.60 X5.90 X2.00cm,4.70 X5.40 X2.00cm,3.60 X5.10 X2.00cm,3.10 X4.40 X2.00cm,4.60 X4.10 X2.00cm/1.18 X2.08 X0.79in,1.81 X2.32 X0.79in,1.85 X2.12 X0.79in,1.41 X2.00 X0.79in,1.22 X1.73 X0.79in,1.81 X1.61х0 аквариум украс. - Совршена Декорација : Реалното моделирање го прави совршен украс за вашиот аквариум, некои стилски и убави бои и убавина за сите корални украси на аквариуми за дома. - Материјал : Смола корален гребен-Едноставно Нанесете : Без осветлување. Не треба да се потстрижувате, наводнувате или оплодувате. Не треба да се грижите дали рибите ќе ја јадат и не на вашиот аквариум за риби и аквариумски растенија. - Безбедно За Рибите : Направени Од смола, тие нема да умрат, ќе изгниет или ќе предизвикаат проблеми со алгите, така што ќе можете да ги користите овие реални корали со доверба аквариумски водни растенија.Опис на стокатакорален гребен украси За забава Исто Така, може да се испрати како подарок за вашите пријатели кои сакаат да ја чуваат рибата.вештачки корален украс тоа придонесува за удобно опкружување за живеење за вашите рибни аквариуми.мали аквариумски украси овој вештачки аквариумски корален украс е направен од безбеден материјал од смола, практичен е и за долготрајна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.80.00 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Терми�

Големина : 16 Мл2 Чаши Дали барате квалитетен контејнер за складирање што може да се користи за широк спек

99мм х 51мм дрвени ознаки Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм Дизајн отпечатен од едната страна

Направено во САД и испратена белешка : 1 Откако ќе ја поставите фотографијата, ве молиме проверете дали ќ

Боја : Бела, напон : 250 V Е паметен уред : не Тековна : 6а Материјал : пластика Карактеристики : Рокерски прек�

На покривот има и привлечна завршница на јаглен што одговара на повеќето екстериери.4" Вкупно површина з

Материјал : Нашата Бањарка За Кучиња е Изработена од Полиестерски Материјал Супер Абсорбента и Брзо Суш

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : полиестер...

Tee фитнес маици низ цела печати смешно дишење летни летни лекови без ракави графички резервоари на плаж�

Материјал : Месинг Тема : 1 / 8" Нпт Машки Одблесокот ОД : 1 / 8" Одблесокот Тема : 5 / 16 " 24 ОН Материјал : Месинг Н

52032Р двоен ред заптивки лого 5203 рс топчести лежишта 5203 рс Дворедни Аголни Контактни Топчести Лежишта...

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

7 стапки во должина Лесната низа е потопна Пакетот за батерии не може да се потопи Вклучува вклучен и иск

Дијаметар на мушка : околу 14мм Должина : околу 5м Категорија : Перл линија Апликација : Декорација на свад�

Затворање на кука и Јамка ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ЖЕНИ : Капите Од Понифло се уникатно дизајнирани од женска перс

Состојба : Нова Поставување На Возилото : Левата Страна На Возачот Гаранција : 1 Година Тип На Опрема : Спе

【Силиконски садови за пржење на воздухот】 : Силиконот на силиконот Зукаехом Фрајер е дизајн за пржење �

Употреба : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие преслатки држачи за прибор за снешко Декорациите

Материјал : Дрво Вклучен пакет : 4 ленти од рамка од дрво Боја : Природна Спецификации на дрво : дебелина о�

Пакување од 12 Големи Рачно Изработени Ознаки За Подароци со 12 Парчиња лента Печатени еднострани за да в�

Пакетот Содржи : 24 парчиња лажни нокти,1 парче датотека за нокти, 24 жито желе Здравје И Издржлив : 24 Парчињ

●Применливи Модели● : стерео автомобилот Е компатибилен За Фиат Дукато 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016...

2 Пакувајте 6 места за наизменична струја со кабел за напојување 2,5 стапки (76,2 см) Заштеда на простор, прик

?Ев е компатибилен со 16ампер и 32амп Адаптерот тип 1 Е SAEJ1772 женски, тип 2 е IEC62196 машки ?Погодно е За американ

Econtrolly Заменете го далечинскиот управувач погоден за Apple TV Player A1842 MQD22 MP7 P2 A1625 MGY52 MLNC2 A1427 A1469 MD199 A1378 MC572 A1218 MA71

Специјална белешка : Овој прекинувач за копче е пролетен прекинувач за самостојно ресетирање (Контрола

Scroll