Ново
Гинтаи Лаптопи КАБЕЛ Еднонасочна Струја Приклучок Приклучок Приклучок Приклучок За Полнење Порта Жица ЗА DELL Ширина 3310 3410 14 3510 15.6 E3510 Dc Во Кабел За Напојување CN-07DM5H 7D

Гинтаи Лаптопи КАБЕЛ Еднонасочна Струја Приклучок Приклучок Приклучок Приклучок За Полнење Порта Жица ЗА DELL Ширина 3310 3410

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 158.08

должина : 2 инчи. Овој производ се тестира пред испорака. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Гинтаи. Посебна вештина и техники потребни за правилна инсталација. Лесно за вас заменете ја вашата неисправна ,испукана или скршена, продавачот потсетува дека треба да го замените ова во исклучена состојба. Компатибилни модели : За DELL Ширина 3410 3510 E3510 7 DM5 H 07 DM5 H CN-07 DM5 H 2 Инчен Пакет Вклучува : Замена *1 ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со услугата за клиенти На Gin Tai, ви благодариме за вашата соработка !.

За стоката

Слична стока во категоријата

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост Ку�

Scroll