Ново
Power4Laptops Независна Верзија Видео Картичка Замена Лаптоп Вентилатор Со Heatsink Компатибилен Со Sony Vaio VPCEB27FD/L

Power4Laptops Независна Верзија Видео Картичка Замена Лаптоп Вентилатор Со Heatsink Компатибилен Со Sony Vaio VPCEB27FD/L

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 632.00

Потребно Е Професионално Вклопување. Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот, доколку оригиналот е неисправен или оштетен. Вентилаторите може да бараат лемење и силно се советува да го имате предметот опремен од квалификуван компјутерски техничар. Ве молиме имајте предвид дека многу обожаватели имаат ист број на делови и треба да бидете сигурни дека ќе го отстраните стариот вентилатор од вашиот лаптоп и ќе го споредите со сликата содржана во списокот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Инч Стил на чешма : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма за

Стандарден интерфејс што може да се прошири во различни табли за развој I2 C Сериска порта 8битна паралел�

Материјал : Висок квалитет од 188 не'рѓосувачки челик, голема јачина и добра отпорност на корозија за да с�

Дебелина на лента : 3мм / 0,11 "(ч); Топна должина на лента : 4m / 13.12ft (л) Земја на производство : Кина; Материјал :

★ Големина на случајот со молив : 5.5x6x20 cm / 2.2x2.4x7.9 in ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е и�

Propeller, 20, CCW, за употреба со број 38 GM19, 38 GM20, 38 GM21, 38 GM22 техничка спецификација Propeller, 20, CCW, за употреба со број

Зебра ДТ етикета, хартија (2.25 x 4) (1 јадро) усогласеност на TAA Премиум, обложена директна етикета за термич

Оваа гаранција за прекинување на копчето за притискање 3 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од

【Параметри】 Проид модел : најголемиот дел МОФ / 1 W / P / J / 51 R; Моќ : 1 W; Отпорност : 51Ω ± 5%; Максимален напон : 3

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Печатење на мобилен уред : Лесно печатење од вашиот i Phone, i Pad или Android со апликацијата Phomemo Компактен и диз

Големина : дијаметар на куќиштето 1,25 инчи / 3 см, најлон јаже должина што се повлекува 24 инчи / 60см, тежина 0

★ Единица за полици со 3 полици на тркала за вашата кујна, канцеларија, гаража и многу повеќе ★ Има силен

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

41 '' Должина : 73cm / 28.31'' Color : Сина големина од 034 светло : Средните промоции можат да варираат во зависност о�

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина...

Потекло : CN (потекло) Број на модел : 002 Класификација : сушени цвеќиња IS_Customized : No Style : Цвет Потекло : CN (поте

Дизајнот за преклопување му дава на оваа закачалка функција за заштеда на простор Особено популарно за

Меки стартер Компактен PSR опсег Softstarter PSR3060070 15 KW 208600 V DIN Rail Mounting 1 SFA896109 R7000 Меки стартер Компактен PSR опсег

Scroll