Ново
ZSEDP Sata 3 ДО USB 3.0 2.5 Инчен HDD Ssd Хард Диск Докинг Станица Куќиште HDD Случај

ZSEDP Sata 3 ДО USB 3.0 2.5 Инчен HDD Ssd Хард Диск Докинг Станица Куќиште HDD Случај

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Усвојување на целосно транспарентен дизајн за едноставен живот. ретардација на пламен, што помага да се избере полесниот двигател на хард дискот за дизајнирање на добро, освен вашата канцеларија. USB 3.0 до SATA III го поддржува ПРОТОКОЛОТ UASP. USB 3.0 има 5 Gbps максимална стапка на пренос на податоци што е 10 пати побрзо ОД USB 2.0. И протоколот ЗА пренос НА UASP е 20% побрз од традиционалниот USB 3.0, кој е во состојба да ја намали окупацијата НА ПРОЦЕСОРОТ и латентноста на податоците, времето на чекање. Докинг станицата има стапка на пренос до 6 gbps и потребни се само неколку минути за пренос на вашите податоци. Усвојување на целосно транспарентен дизајн за едноставен живот.ретардација на пламен, што помага да се избере полесниот двигател на хард дискот за дизајнирање на добро, освен вашата канцеларија.USB 3.0 до SATA III го поддржува ПРОТОКОЛОТ UASP.USB 3.0 има 5 Gbps максимална стапка на пренос на податоци што е 10 пати побрзо ОД USB 2.0. И протоколот ЗА пренос НА UASP е 20% побрз од традиционалниот USB 3.0, кој е во состојба да ја намали окупацијата НА ПРОЦЕСОРОТ и латентноста на податоците, времето на чекање.Поддржува : сите стандарди на 7/ 9.5 мм 2.5 инчи НА asta I/ II/ III хард диск и SSD со максимум 2 TBCOMPATIBLE OS : Windows 2000/ Windows 98/ XP/ Vista/ 7/ 8/ 10, Луникс, ОС 9.1/ 10.8.4 погореинсталација без алатки; Топло приклучување и приклучување и играње; LED индикаторско светло; без потреба од рестартирање или дополнителен драјвер.боја : Транспарентен колорматеријал : компјутер+ листа на метални пакети : 1x Hdd Докинг Станица.

За стоката

Слична стока во категоријата

Се вклопува Во Простор : Оваа Канта Лесно Ќе се Навлече на Кој било Агол или Ќе Седне Настрана Онаму Каде

Скиноми антиОтсјај целосно тело + заштитник на екранот компатибилен со Fitbit Sense е специјално дизајниран �

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Затворање на копчињата 【Стил】 Плитен стил, дизајн на скејтер, мини дол�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Дизајнот не е лесен за капе, а шпатулата не протекува вода Поделената за одвод е проширена, а дизајнот на

Светскиот број 1 Продажба на филтри за кафе 40 филтри за конуси Одговара на сите кофератори кои користат �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Увезени...

€14 AWG СОЛАРЕН КАБЕЛ ● Еден пар (1 парче црно + 1 парче црвено).Жица мерач : 14 Awg.Номинален напон : DC600 V...

За материјалот : Користено 100 процентен високо квалитетен постер за печатење на платно и изработено од п

„Глутен бесплатен“ знак за вашиот дом, канцеларија, бизнис или продавница Димензии : 3,5 "H x 9" W...

ПАКУВАЊЕ ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ : 6600 мали налепници се дистрибуираат на 75 листови, вклучувајќи 15 дизајни, голе�

Дизајниран да работи за Сите Xvim nvr и DVR системи Со овој хард диск, ВАШИОТ DVR ќе почне да складира видео под�

лажно 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер Спб Должина 3 / 8 Квадратни Метри Др 16мм 12пт Удар Штекер С�

€®Паметен IR далечински управувач quiserval севоедно IR далечински управувач може да активира климатизери, Т

Трајно : Можете да ги користите налепниците за лепак за нокти што ги даваме (користете налепници за лепа�

? Моделот и завршувањето можат малку да варираат Големина : Димензии на рамката : S : 6x8 in / m : 7x9 / L : 8x10...

Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : ХСС Содржина на пакетот : 5 парчиња x Вежба За Пресврт; Име На Произв�

Scroll