Ново
Gruni 1pcs Отворени линеарни лежишта за движење на лизгање lm10uuop lm12uuop lm13uuop lm16uuop lm20uuop lm25uuop lm30uuop

Gruni 1pcs Отворени линеарни лежишта за движење на лизгање lm10uuop lm12uuop lm13uuop lm16uuop lm20uuop lm25uuop lm30uuop

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 444.16

Лежишта со радијални топка. 1. Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврстина и добра отпорност на абење. 2. Исклучителна изработка, процес на употреба и механичка координација, ефектот на неми е добар. 3. Изгледот е мазен, раката се чувствува пријатно, а лежиштето е чисто и уредно. Radial Ball Bearings1 Pcs Open Linear Sliding Motion Bearings LM10 UUOP LM12 UUOP LM13 UUOP LM16 UUOP LM20 UUOP LM25 UUOP LM30 UUOPModel : LM.UUOPName : Linear Bearing Material : Bearing steel Features : high precision and wear resistance Scope of application : aerospace, industrial automation, compressors, food packaging machinery, special materials transportation, Бродови, автомобили и лесни камиони, машини за печатење и други полиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Scroll