Ново
Притиснете На Лажни Нокти Пакет-424 Кт Бадем &засилувач; Долго Заострени Ковчег Лажни Нокти

Притиснете На Лажни Нокти Пакет-424 Кт Бадем &засилувач; Долго Заострени Ковчег Лажни Нокти

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

ТРЕНДОВСКИ ПРИТИСНЕТЕ-Глам до вашиот изглед на ноктите со овие стилски и убави совети за нокти направени од висококвалитетен материјал. 424 НОКТИ ПАКЕТ-Секој сет доаѓа со 424 лажни нокти во повеќе големини за лесно совпаѓање на ноктите, комплетирајте го изгледот за само неколку минути со вклучените алатки. ЛЕСНО ЗА НАНЕСУВАЊЕ-Овие нокти за притискање се супер лесни за нанесување со лепак за нокти или лепливи јазичиња, без гел или УВ светлина, без чекање за закажување салон. НОКТИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-ноктите за печатот може да се користат неколку пати, без оштетување на вашите природни нокти (користете лепливи јазичиња за лесно полетување). 12 МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА-Контактирајте не во секое време ако имате прашање со нарачката или кога ги користите производите, секогаш ќе бидеме подготвени да помогнеме. Добијте маникир со квалитетен салон со минимален напор дома. Овој пакет доаѓа со 424 кт комплет нокти за притискање, вклучувајќи 400 х еднобојни врвови за нокти со долг ковчег и 24 х слатки нокти од бадем со дизајни.Прес-конференцијата е тренд. - Лесен за нанесување, без гел, без ув светлина. - Нема оштетување на вашите природни нокти. - Вкупно 484 клинци со 12 големини, лесно можете да го најдете совршеното вклопување. - Лесно за отстранување, без стрес, без проблеми. - Печатот на ноктите ќе обезбеди дополнителна заштита За Вашите Нокти Про Совети : - Користете штитници за нокти или штитници за дополнителен слој на заштита ако имате слаби или тенки нокти - Користете штитници за нокти ако треба брзо да ги соблечете ноктите - ако претходно не сте пробале нокти за притискање, започнете со лепливи јазичиња затоа што лесно се отстрануваат-Иако ноктите можат да останат до 2 недели со соодветна грижа, не се препорачува носете нокти за притискање повеќе од една недела.

За стоката

Слична стока во категоријата

Водоотпорна и дишење и долг престој : Оваа транспарентна леплива лепенка од 1 / 2 слободен стил е водоотпо

★ Материјал : Мешавина од памук, мека и удобна Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија...

Римски камилица : Римското есенцијално масло од камилица има слатка и малку овошна арома која потсетува

Користејќи дрво како материјал, убав изглед и долг животен век Безбеден и пријателски расположен, и...

ТРАНСПАРЕНТНА КОРПА ЗА ЃУБРЕПОГОДНА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : комплетот за корпи за отпадоци е одличен за бањ�

Големина на готов производ : Ширина 50см, висина 60см Забелешка : Моделите на хартија треба да се отсечат с�

Вклучен / исклучен прекинувач за напојување LED светлината го означува работниот статус Адаптерот за нап

Сите прашања ве молиме контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви помогнеме да ги решите...

Термопластична гума Направени во САД или увезени Флексибилна термо пластична гума (TPR) и EVA пена за прсти

Тие се толку лесни и мали што можете да ги носите насекаде, совршени за патување Со дизајн со повеќе мреж

Чиста соба перена, индивидуално прегледана и двојна торба во кеси за чиста соба Континуираните полиест�

Покриеност на табелата за настани Божиќни украси 6 милиони букви Божиќна лента трговски центар Прозоре�

Доживејте ја целосната приказна За Занданите На Minecraft од почеток до Крај Земете Го Крајното Издание кое

Ние сме добри во правење постери за платно, правејќи висококвалитетни постери е наша потрага...

Држач за леплива четка за заби изработен од метал, цврст и издржлив, без дупчење, заштеда на простор Држа

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

55% памук, 45% полиестер Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Слатка за мешавина од полиестер

Челик Со Голема Брзина Големини Жица Мерач Овие Површински обработени ДУПЧАЛКИ СО КРАТКА должина CRL се �

сини деверуша фустани женски врвови облечени обичен случајен средновековен фустан рикаат 20 ти фустани

Тест производи 3d printer filament pla 1.75mm printing 1.75 pen silk printers mm print fdm 3d 1kg for spool filamento pens pinter materials filaments material pack shiny silky b

60% памук, 40% полиестер ✅shipping✅сите стоки ќе бидат испорачани во рок од 48 часа по исплатата Стандардното в

Изгледа одлично во сите прилики Материјал : Океан Јаспер Големина : 2835мм Тежина : 710g...

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Scroll